עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

שוק איתור הונאות ביטוח

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

השוק העולמי לאיתור הונאות ביטוח

 

איור של הונאות ביטוח בעולם

דו"ח

איתור הונאות ומניעתן השוק צפוי לגדול בשיעור של 25.6% לשנה על פני תקופת תחזית (2019 - 2027): כך לפי מחקר שנערך על ידי חברת אבסולוט מרקט אינסייט אותו ניתן לרכוש באתר החברה.

 

הונאה איתור ומניעת שוק מגדילה מגוון מהיר של התרחשויות הונאה על פני תעשיות שונות

 

עם התרחבות מקרי הונאה על פני מגוון רחב של תעשיות, ארגונים וגופים ממשלתיים מאבדים כמויות גדולות של הון מדי שנה.  בין ענפי התעשייה השונים, המגזרים המווסתים ביותר כמו ביטוחים פיננסיים, ביטוחי בריאות, ביטוחי קמעונאות וביטחון סוציאלי הם היעדים השכיחים.  עבור תעשיות אלה, המאבק בהונאה הוא חיוני לאור ההשלכות הכספיות כאשר מנווטים בסבך  הרגולציות, התקנות והאמצעים הקיימים לניהול סיכונים. כל זאת כאשר נעשה שימוש גובר והולך בנתונים דיגיטליים, ופלטפורמות אינטרנטיות שונות ושירותי ענן שמגדילים באופן מיידי את הפגיעות של ארגונים על ידי הונאות סייבר.

 

השימוש הגובר בדיגיטיזציה כל שהוא מגביר את סיכון ההונאות, יותר גם מהצד השני אפשרויות חדשות להתגונן מפניהן כבר היום נעשה שימוש בטכניקות מתקדמות לצורך זיהוי הונאה שמחליף שיטות מסורתיות. 

 

שוק מניעת הונאות הביטוח מבוסס על ניתוח נתונים בהיקף נרחב, שירותי מחשוב ענן, אינטליגנציה מלאכותית  ומכונות למידה. 

 

למשל חברת לקסיסנקיס מציעה פתרונות איתור הונאות במינוף ניתוח מתקדם של נתונים.  פתרון זה מסייע לספקי ביטוח לזהות ולחקור נקודות להונאה פוטנציאלית והתנהגות מפוקפקת של ספקים בצורה יעילה יותר.  חברת דפנסאי בונה אלגוריתמים למכונת למידה בהנחה שהם יעילים יותר מאשר מערכות שמבוססות על כללים לזיהוי הונאה.  אלגוריתמים אלה מקטינים את מספר התביעות הכוזבות ומסייעות לחברות הביטוח לשמור על קשר טוב עם הלקוחות.

 

הדוח  מספק ניתוח כמותי ואיכותי של איתור הונאות ושוק מניעה של הונאות.  ניתוח השוק נעשה גם מכיוון ההיצע וגם מכיוון הביקוש. ניתוח הביקוש מתייחס להכנסות שוק באזורים שונים על פני כל המדינות הגדולות.  ניתוח ההיצע מכסה את השחקנים העיקריים בשוק ואת הנוכחות האזורית שלהם הגלובלית ואסטרטגיות.  הניתוח הגיאוגרפי נעשה על כל אחת מהמדינות הגדולות ברחבי צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק, המזרח התיכון, אפריקה ואמריקה הלטינית.

 

 הממצאים העיקריים של הדו"ח:

 • במונחים של הכנסות, אזור צפון אמריקה היוו נתח השוק הגבוה ביותר בשנת 2018 והוא צפוי לגדול על פני תקופת התחזית.
   

 • בין הפתרונות, מגזרים של ניתוחי הונאה היוו נתח שוק משמעותי בשנת 2018, גידול שנתי של 26.0% על פני שנות התחזית (2019 - 2027).
   

 • הפריסה המבוססת על ענן צפי צפויה לגדול בקצב הולך וגדל בהשוואה להנחה, בשל קלות ההתקנה והעדכון, יכולת ההרחבה הגבוהה, עלות הבעלות הכוללת והטבות אחרות המוצעות על ידי פריסה מבוססת ענן.
   

 • השחקנים המרכזיים הפועלים בשוק איתור ומניעת הונאות הם IBM Corporation, SAP SE, Dell Inc., FRISS, BAE Systems ו- NICE.  עם זאת, בשוק החדש המתחרים מציעים פתרונות מתקדמים מאוד הצפויים להניע את השוק בעתיד הקרוב.
   

 • הגדלת תדירות ותחכום של הונאות וסייבר הקיברנטי היא המנחה את המשתתפים בתעשייה לשתף פעולה עם אחרים על מנת לפתח פתרונות מתקדמים.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright