עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

מגמות ביטוח 2019

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

דוח מגמות שוק הביטוח העולמי 2019

 

איור של משקפת עם הכיתוב 2019

דו"ח מגמות שוק הביטוח העולמי 2019 נותן סקירה כללית של תעשיית הביטוח יחד עם הזדמנויות צמיחה פוטנציאליים.  הדוח מציג את המגמות לפי נתונים סטטיסטיים בשוק הביטוח לגבי מוצרי הביטוח לפי הגדרתם וסיווגים ומדגים תרחיש שוק הביטוח, היקף עתידי על ידי ניתוח המצב הנוכחי והמצב בעבר.  בנוסף, מבנה שרשרת הביטוח, יישומים וסוגים זמינים במחקר.  הדו"ח מציג גם מנהלי ביטוח, נתוני יבוא ויצוא לשוק הביטוח.  האזורים העיקריים המעורבים בתעשיית הביטוח שכוללים את אמריקה הלטינית, המזרח התיכון ואפריקה, צפון אמריקה, אסיה פסיפיק ואירופה.

 

הדוח מספק מושג קצר על ניתוח שרשרת האספקה ​​ועל מרווח המכירות ומסביר את יחסי הביקוש / היצע, קצב הייצור, ואת נפח הקיבולת והיכולת של המבטחים ונפח הצריכה.  דו"ח הביטוח העולמי ממחיש את ניתוח המחיר יחד עם תכונות של המוצר.  יתר על כן, הוא מציין את נתח שווקי הביטוח הגדולים באזורים שונים של העולם.

 

דו"ח שוק הביטוח העולמי נועד לסייע לקוראים להשיג הבנה טובה יותר של תעשיית הביטוח.  הדו"ח דן במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים בתעשיית הביטוח העולמית על נתח השוק.  הדו"ח מקטלג את מספר הסוחרים, התורמים, המפיצים, הספקים בעולם ביטוח בתעשייה.  בדיקת היתכנות קפדנית של שוק הביטוח הקיים והפך אותו למסמך ברמת מנהלים עבור שחקנים.  כתוצאה מכך, סקירת שוק הביטוח מנחה את המגמות החדשות בענף.

 

בדוח רשומות פרופילים ספקי השוק המרכזיים ברחבי העולם.  הערכה של נתח השוק הביטוחי שנרשם על ידי השחקנים הבולטים.  מכאן ניתן ללמוד את אסטרטגיות עסקי הביטוח המשפיעות באופן משמעותי על שוק הביטוח.

הדוח מציג את הפרופילים של יצרני הביטוח המובילים ואת פרטי הקשר אליהם כולל מיקום וכתובות האינטרנט שלהם.  השחקנים המרכזיים בשוק הביטוח משלבים את בנגקוק לייף, סינאר מאס, הונג קונג לאונג ', סאן לייף, באו וייט נאן טו, פרודנשל, מזרח הגדול, מאנוליף, אייה, חיים אינסולאריים, AXA, דאי-איצ'י, אביבה, סיאם קומו, אליאנץ, מואנג תאילנדית תאילנדית החיים .

 

ניתן לברר על הדו"ח כאן:

 http://globalmarketfacts.us/global-insurance-market/2961/#

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright