עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

מי שמנסה לקבל עצות בחינם - נכלל ברשימה שחורה

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

רשימה שחורה של פונים בשיטת "מצליח"

כותרת אתר הביטוח: התיעצות בתשלום בלבדכמעט בכל דפי אתר זה (הוא אתר הביטוח www.albit.co.il) כתוב, כי: "התייעצות בתשלום בלבד."

 

אבל עזי מצח וחצופים למיניהם שולחים לי מדי פעם באמצעות המייל שאלות ובקשות באמצעות המייל לקבלת התייחסות לנושא שאמור לעניין אותי משום מה או בקשות לקבלת חומר נוסף על זה שמופיע באתר.

 

חלק מהפונים טורחים לכתוב מחמאות לאתר (במקום המחאות) וחלק מהפונים מגלה שהפונה הוא עורך דין או סוכן ביטוח או יועץ ביטוח או מנכ"ל.

 

להלן תגובה שרשמתי השבוע לאחד הפונים ששילב את פנייתו לקבלת חומר בנושא ביטוח "כל הסיכונים" למבנה ולתכולת דירה בתוך מייל ההרשמה לטיפים מהאתר:

 

"כפי ששמת לב מדובר על אתר חינמי ואכן הצדק אתך, התכנים אינם ממצים אלא שהם בחזקת "דוגמיות" ומי שמעוניין במידע מקיף יותר או גם ביצירה של תנאים מיוחדים או השוואות מקיפות ומיוחדות, יצירה של אתרי אינטרנט, ייעוץ וניהול תביעות, הכשרה של עובדים ומנהלים, הרצאות, חוות דעת לבית המשפט  מוזמן לקבל תמורת תשלום...

 

אגב, סוגיית ביטוח all risk למבנה ולתכולה היא מורכבת כאשר החריגים התנאים ומגבלות הביטוח אינם זהים בכל תוכניות הביטוח הואיל ומדובר על כיסוי ביטוחי שאינו נכלל בתקנות (תנאי המינימום).

 

בנוסף לתשומת לבך מיזם חדש שהוא למעשה אי קומרס ראשון בתחום הביטוח "אבחון ביטוח בסיסי", כך שגם המבוטח הפשוט יכול ליהנות מידע של מומחים מול חברות הביטוח.  https://www.ansbit.co.il"

 

אלא שבכך לא די. פניה אלי במטרה "לקושש" תגובה או עצה או התייחסות או חומר מבלי לשלם, מעוררת בי תגובה של ניסיון לגנוב לי כסף מהארנק. ממש כך.

 

על כן התוצאה היא (לאחר הסירוב המנומס) שאני מכינה לעצמי שתי רשימות:

 

רשימה אחת של נושאים שהועלו בפניות החצופות אלי - כך שנושאים אלו לא יידונו באתר החינמי עד שנת 2024 לפחות – ברשימה זו נכללים בין היתר הנושאים הבאים:

 

ביטוח "כל הסיכונים" לרכוש (דירות ובתי עסק), פסיקה בנושא ביטוח אחריות מקצועית לפי בסיסי ביטוח שונים, סוגיות שונות בביטוחי סיעוד ובריאות לאנשים בעלי מגבלות, תיקון נזקי צנרת באמצעות אריחים תואמים לקיימים ונושאים נוספים.

 

רשימה שניה - שמות החצופים - ככל ששמם יעלה בתביעות נגדם ע"י מבוטחים או סוכנים אחרים או חברות ביטוח - חוות הדעת מטעמי נגדם תינתן תמורת הנחה משמעותית... תתפלאו לראות מי כן מגיע למקלדת המחשב שלי בדרך כזו או אחרת, בכירים בביטוח שעבדו מולי כחתמת לפני יותר משלושים וחמש שנה...

 

מחשבה נוספת שעולה במוחי היא פשוט צמצום של התכנים החינמיים שכבר מתפרסמים באתר.

 

ניתן לקבל אבחון ביטוח בסיסי (בתשלום סמלי) באמצעות אתר: "אבחון ביטוח בסיסי".

 

אבחון ביטוח בסיסי - מיצוי זכויות ביטוח

 

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright