היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

מזוג מייצגי מבטחים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

 

מיזוג בין שני מייצגי מבטחים בארה"ב

 

איור של שני פינגוויניםוחברי איגוד חברות הביטוח לנפגעי רכוש בארה"ב והאגודה האמריקאית לביטוח אישרו מיזוג של שני הארגונים שמייצגים מבטחים בארה"ב החל מיום 1/1/2019.

 

הארגון המשולב יקרא בשם חדש: "האגודה האמריקנית לביטוחי רכוש ונפגעים" (בארה"ב נהוג לקרוא לביטוח אחריות חוקית Casualty Insurance) - the American Property Casualty Insurance Association.

 

החברות המשתתפות בארגון מייצגות כ 60% משוק ביטוח הנכסים והנפגעים (ביטוח אלמנטארי) בארה"ב.

 

"APCI ישקף את המגוון הרחב של החברות המאוחדת וימשיך בתמיכתם האיתנה של ארגונים בקידום ושיפור פתרונות שוק תחרותי פרטיים ומערכת הרגולציה הממלכתית של ארצות הברית באמצעות מעורבות ציבורית יעילה במדיניות ציבורית", אמרו בהצהרה משותפת אנתוני קוצ'ינסקי, נשיא ומנכ"ל מינכן ביטוח משנה אמריקה, ויו"ר מועצת המנהלים של AIA, ופיט מקפרטלנד, יו"ר מועצת המנהלים, נשיא ומנכ"ל Sentry ביטוח, ויו"ר מועצת המנהלים של PCI. שני המנהלים הוסיפו כי האיגוד המשולב "ייצג את מלוא רוחב הענף ויצר קול תומך ומשפיע יותר מאי פעם".

 

קוצ'ינסקי ומקפרטלנד אמרו כי לפניהם עבודה נוספת לפני שיוכלו לפרט את פרטי המיזוג.  בינתיים, הם אמרו, כי שתי הקבוצות ישמרו על המשכיות לחבריהם במהלך המעבר במונחים של שירותי חבר ו"מנהיגות מחשבתית ".

 

בארגון PCI יש ​​350 חברות ו 330 חברות בארגון AIA. שני הארגונים מפעילים קבוצות לובי בוושינגטון ובמדינות  נוספות בארה"ב, עורכים מחקרים ומציגים פרסומים, ומארחים כנסים לחברים.

 

המיזוג יותיר רק שתי קבוצות לאומיות שמייצגות את המבטחים העיקריים של רכוש / נפגעים בארה"ב: הקבוצה הממוזגת החדשה והאיגוד הלאומי לביטוח (NAMIC).  NAMIC שמייצג יותר מ -1,400 חברות או 40% מהשוק.

 

גם בישראל מדברים בענף הביטוח על מיזוג של שני הארגונים שמייצגים חברות ביטוח שפועלים כבר שנים תחת הנהלה משותפת והם איגוד חברות הביטוח ע"ר (אגודה רשומה) והתאחדות חברות ביטוח חיים בע"מ (ח"ץ). שני הארגונים ספגו בשנת 2017 מכה קשה עם פרישתה של חברת הביטוח "מגדל" מהאיגוד ומההתאחדות. בנוסף חברות ביטוח קטנות יותר ממגדל כמו AIG  ישראל, שירביט וביטוח ישיר, אינן חברות באיגוד חברות הביטוח. גם חברות הביטוח החדשות ליברה ווי שור, אינן חברות באיגוד.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright