היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

יועץ משפטי לפיקוח

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

 

עו"ד לוברט, יועץ משפטי של רשות ההון, ביטוח וחיסכון

 

עו"ד ברוך לוברט

עו"ד ברוך לוברט מונה ליועץ המשפטי של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, לאחר זכייתו במכרז לתפקיד. לעו"ד לוברט ניסיון רב במגזר הציבורי בכלל ובתחומים הפיננסים בפרט. לוברט החל לעבוד במשרד האוצר בשנת 2006 ובשנים האחרונות מכהן כסגן בכיר ליועץ המשפטי של המשרד.

 

עו"ד לוברט עסק בתחומי אחריות שונים. בין היתר, שוק ההון, רשויות פיננסיות, בנק ישראל ובנקאות, משרדים כלכליים, רגולציה, מכרזים והטיפול בחוק הריכוזיות. בנוסף, ליווה לוברט ועדות וצוותים שונים שעסקו בנושאים פיננסיים, ביניהם, הוועדה להגברת התחרותיות במשק ('ועדת הריכוזיות'), הוועדה לבחינת הסדרי חוב בישראל ('ועדת אנדורן'), הוועדה להגברת התחרות בשירותים בנקאיים ופיננסיים נפוצים ('ועדת שטרום') ואת הצוות להסדרת הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים ('צוות בריס'). לוברט הוביל גם צוותי חקיקה שיישמו את המלצות הוועדות והצוותים שאותם ליווה משפטית.

 

לוברט חבר במליאת הרשות לניירות ערך ובמועצה ובמנהלה של הרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול. בין השנים 2002 עד 2005 כיהן כעוזר המשפטי של השופט יעקב טירקל בבית המשפט העליון. ללוברט תואר ראשון ושני במשפטים, תואר ראשון במחשבים, ותואר שני במנהל עסקים למנהלים; כולם בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן.

 

עו"ד לוברט גר בירושלים, נשוי ואב ל- 4 ילדים.

 

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר בירכה על המינוי. "מינויו של עו"ד לוברט ליועץ המשפטי מהווה את אבן הבסיס להקמת לשכה משפטית ברשות שוק ההון העצמאית. אני בטוחה שברוך יעמוד באתגרים שלפנינו בהצלחה רבה".

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright