דין וביטוח הוצאה לאור בע"מ

חסידוף 6 ירושלים 96409

טל. 02-6414170 פקס. 02-5605803


 

הספרים ביטוח בריאות פרטי ודיני ביטוח מאת עו"ד ירון אליאס

 

עו"ד ירון אליאס

עו"ד ירון אליאס עבד במשך כ-10 שנים עבד אליאס במחלקת פניות הציבור באגף הפיקוח על הביטוח באוצר. לאחר פרישתו, הצטרף למחלקת הביטוח במשרד עורכי הדין פירון, בראשות עו"ד יוסי הלוי. הספר "דיני ביטוח" מפרי עטו הוא הספר המקיף ביותר בנושא דיני ביטוח שפורסם והוא צוטט בפסקי דין רבים ובהם פסיקה של בית המשפט העליון.
 

ביטוח בריאות - פרט – מהדורת 2010-2011

ספר חדש וראשון בתחומו מאת עו"ד ירון אליאס, העוסק בדינים החלים על ביטוחי הבריאות הפרטיים. הספר שופך אור על החקיקה, הרגולציה והפסיקה המסדירות את תחום ביטוח הבריאות בישראל ומציג בפני הקורא מסכת סדורה ושלמה של דיני ביטוח הבריאות הפרטי.

 

ביטוח בריאות פרטי - מאת עו"ד ירון אליאס

לקראת חודש דצמבר 2010, רואה אור ספר חדש וראשון בתחומו מאת עו"ד ירון אליאס, העוסק בדינים החלים על ביטוחי הבריאות הפרטיים.

 

הספר שופך אור על החקיקה, הרגולציה והפסיקה המסדירות את תחום ביטוח הבריאות בישראל ומציג בפני הקורא מסכת סדורה ושלמה של דיני ביטוח הבריאות הפרטי.

 

 

 

דיני ביטוח – מהדורת 2009

 מהדורה חדשה ומורחבת של הספר "דיני ביטוח" מאת עו"ד ירון אליאס, הכוללת התייחסות מקיפה ושיטתית לכל חידושי הפסיקה, החקיקה והרגולציה של שבע השנים האחרונות.

 

 

  דיני ביטוח מאת ירון אליאסהמהדורה החדשה:

 

  • כוללת שני כרכים אשר כל אחד מהם מחזיק כאלף עמודים – מספר כפול של עמודים בהשוואה למהדורה הקודמת.כוללת פרקים חדשים רבים בנושאים עדכניים, כגון: ביטוחים קבוצתיים; שעבוד ומשכון של פוליסת הביטוח או של הנכס המבוטח; אמצעי מיגון; החמרת הסיכון; חובת ההנמקה של חברת הביטוח בעת דחיית תביעת הביטוח; סמכות מקומית בתביעות ביטוח; ועוד.

  • שופכת אור על התמורות שחלו בשנים האחרונות בביטוחי החיים והבריאות (ביטוח חיים; ביטוח אובדן כושר עבודה; ביטוח נכות; ביטוח תאונות אישיות; ביטוח סיעוד; ביטוח מחלות ואשפוז).

  • מקיימת דיון רחב ביחסי הגומלין שבין דיני הביטוח לבין דיני הנזיקין ומבהירה סוגיות רבות מתחום ביטוח האחריות ומתחום הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תוך ניתוח מקיף של פוליסת החובה לרכב.

  • מכילה חומר עזר רב, ובכלל זה, הצגה שיטתית של כל חוזרי המפקח על הביטוח שתחולתם היא במישור המשפט הפרטי.

 הספר, דיני ביטוח, צוטט במאות פסקי דין, ובכללם עשרות פסקי דין של בית המשפט העליון, ונתפס על-ידי רבים כ-text book של משפט הביטוח.  לרגל ההשקה, מחיר הספר (כולל משלוח ומע"מ) הוא 1290 ₪, הנחה של 300 ₪ ביחס למחיר הקטלוגי העומד על  ₪1,590. להזמנות התקשרו: 02-6414170 או מלאו הספח המצורף ושלחו בפקס 02-5605803

 

.........................................טופס הזמנה........................................................................................................

 

לכבוד:

דין וביטוח הוצאה לאור בע"מ, חסידוף 6 ירושלים

 הריני מזמינ/ה בזה את הספר "דיני ביטוח" (שני כרכים) במחיר של 1,290  

או את :

ב. "ביטוח בריאות פרטי" במחיר 790  ₪.

או את:

ג. את שני הספרים במחיר מבצע של 1,680 ₪.

 

 

מחיר מבצע לגולשי אתר www.albit.co.il

את הזמנתי נא לשלוח: שם המזמינ/ה _______________________________,

טלפון _________, פקס __________,כתובת _________________________,

עיר ___________, מיקוד _________

למשלמים בכרטיס אשראי:

מס' הכרטיס  _ _ _ _  _ _ _ _  _ _ _ _  _ _ _ _ , תוקף _ _ / _ _ , ת.ז. _ _ _ _ _

תאריך____________      חתימה____________