היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חדשנות בלוידס

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

הכנס השנתי של לוידס הוקדש לחדשנות

 

 

עוה"ד סיגל שלימוף נציגת לוידס בישראל פותחת את הכנס

ביום 2/7/2018 נערך במתחם אושן שבגני התערוכה בתל אביב הכנס השנתי של  לוידס תחת הכותרת: "חדשנות ועתיד הביטוח".

 

 

 

 

 

תערוכת הפעילות של לוידס בישראל לכבוד 70 שנה למדינה

 

 

 

שגריר בריטניה בישראל, דויד קוואריארגון הכנס, תערוכת 70 שנות ביטוח ופעילות לוידס בישראל (עוד מלפני קום המדינה) וכך גם ההנחיה נעשו ע"י עוה"ד סיגל שלימוף, נציגת לוידס בישראל. בתערוכה הוצג בין היתר הסכם שנעשה על ידי ממשלת ישראל עם לוידס בשנת 1951 עליו חתום דוד בן גוריון .

 

 

 

מנכ"לית לוידס, דיים אינגה בוילבכנס נשמעו דברי ברכה של שגריר בריטניה בישראל, דויד קווארי, הרצאה של מנכ"לית לוידס, דיים אינגה בויל.

 

 

 

 

 

 

 

דורית סלינגר, הממונה של רשות ההון ביטוח וחיסכוןהרצאה קצרה של דורית סלינגר, המפקחת על הביטוח שהציגה את פעילות רשות הפיקוח על שוק ההון ביטוח וחיסכון, במהלך תקופת כהונתה.

 

 

 

 

 

 

 

טרוור מיינרד, העומד בראש תחום החדשנות בלוידס ד"ר טרוור מיינרד, העומד בראש תחום החדשנות בלוידס דיבר על סיכונים מתפרצים והחדשנות בלוידס.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג'ון טארישי, מנהל בכיר בתחום החדשנות ג'ון טארישי, מנהל בכיר בתחום החדשנות דיבר על תפקידו של הברוקר לאור השינויים בדרכי ההפצה של מוצרי הביטוח.

 

 

 

 

 

 

 

 

קלי לאיילס, מנהלת בכירה בתחום לקוחותקלי לאיילס, מנהלת בכירה בתחום לקוחות וניהול ברמת מדינה דיבר על חדשנות בחיתום, תביעות ודרכי החשיבה של סינדיקטים.

 

 

 

 

 

 

 

סטפן או'הארן העומד בראש PwC Global Insurance Practice,סטפן או'הארן העומד בראש PwC Global Insurance Practice, דיבר על האימפקט של הטכנולוגיה וההערכות באופן שבו הן משפיעות על סידור הביטוח.

 

 

 

 

 

 

 

 

אילן קריגרבסיום הכנס הוענק מגן כבוד מיוחד של לוידס לברוקר אילן קריגר על ידי מנכ"לית לוידס, אינגה בויל וסיגל שלימוף.

 

 

 

 

 

 

 

 

בכנס נשאו הרצאות של מנהלים בכירים ביותר לוידס בנושא חיזוי סיכונים עתידיים ובחינה של דרכי ההתמודדות אתם (הן באמצעות ביטוח ובעיקר בדרך של ניתור ומניעה) וכל זאת כאן במדינת ישראל שמבטחיה טרם מצאו את הדרך הנאותה להתמודד עם סיכון האופניים החשמליים שמכה בנו כבר מספר שנים כאשר חברות הביטוח בישראל שמנהלות את קרן המחקרים בנושא ביטוח חובה לרכב, טרם לא מצאו לנכון להקדיש אפילו מחקר אחד קטן לנושא.

 

אינגה בויל וסיגל שלימוף מעניקות את מגן הוקרה לאילן קריגר בסיום הכנסאינגה בויל, מנכ"לית לוידס שלפי הפרסומים עתידה לפרוש בעוד כשנה, סיפרה, על הקמה של חברת בת בבריסל שתתחיל לפעול בינואר 2019 על מנת להתמודד עם הברקזיט. בויל סיפרה על חשיבות תשלום התביעות (חברי התאגיד שילמו ב 2017 תביעות בהיקף של 24 מיליארד $, מתוכם 6 מיליארד בגין אסונות, כאשר לקראת סוף 2017 הגיע הון חדש לחברה שעומד כיום על 37 מיליארד $), נושא האמון של הציבור הרחב במבטחים, על מנטורינג הפוך, כאשר היא נפגשת עם קבוצה של אנשים צעירים ולומדת מהם. בולי וכל הדוברים האחרים שאחריה נמנעו מלדוש בנושא המכונית האוטונומית ועל כך תבוא עליהם הברכה...

 

אינגה בויל, מנכ"לית לוידס, צופה בתערוכת לוידס בישראלהסיכון שמאיים על העולם המודרני לפי בויל והדוברים שאחריה הוא סיכון הסייבר כאשר תאגיד לוידס  מבטח כ 35% מהסיכונים.

 

יתכן שהפחד מסיכוני סייבר מוצדק, אך שלמי שהיה עד מקרוב לפאניקה שאחזה את העולם המודרני לקראת המילניום החדש בנושא שנקרא "באג 2000", קשה שלא לעשות את ההקבלה.

 

לגנדות של הביטוח: לוי יצחק רחמני וגד קומרן, בשורה הראשונה של אורחי הכנסביל דיברה גם על  מחקר משותף עם אוניברסיטת קמברידג' בנושא תופעת העיור (האורבניזציה) כאשר יותר ויותר תושבים עוברים להתגורר בערים. עוד סיפרה על סינדיקטים חדשים מהמזרח מסין ומהודו שהצטרפו ללוידס בשנים האחרונות.

 

בין אורחי הכנס, עוה"ד מיכאל מילר, עם חתמת מעברו הרחוק כסוכן ביטוח צעיר ובכירלהמחשה של הדיגיטציה בשוק האסייתי ציינה ביל את חברת ה'יוניקורן' הסינית ZhongAn אשר שיווקה 630 מיליון פוליסות ל-200 מיליון איש באמצעות חיתום מקוון. סוג זה של פעילות ראוי לדעתה לאימוץ על ידי לוידס בהשקעה בטכנולוגיה ובייעול הליכים בדרך של שימוש בבינה מלאכותית ובבוטים.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright