עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

עליה בנפגעים צעירים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

למדריך תביעות ביטוח רכב

ביטוח חובה

 אור ירוק: עליה בנפגעים צעירים בלילה

צעירים, רכב ואלכוהול, צילום אור ירוקעל פי נתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2016 נהרגו בתאונות דרכים 46 צעירים בגילאי 15-34 בשעות הלילה (22:00-4:00). מדובר על עלייה של כ- 21% לעומת נתוני שנת 2015 וכן בשיא של שמונה שנים במספר הצעירים שנהרגו בתאונות דרכים בשעות הלילה. עוד עולה מהנתונים, כי בשעות אלו נפגעו 1,911 צעירים בתאונות דרכים במהלך שנת 2016, מתוכם 175 נפצעו באורח קשה.

 

בנוסף נמצא, כי מרביתם המוחלט של הצעירים שנהרגו בשעות הלילה היו גברים: מתוך 46 הצעירים שנהרגו, 38 היו גברים ורק שמונה נשים. עוד נמצא, כי מבין כלל הצעירים שנהרגו בשנת 2016 בשעות הלילה 32 נסעו ברכב, 14 מהם היו נהגים ובנוסף שישה היו רוכבי דו גלגלי. אף אחד מהצעירים שנהרגו בשעות האלה לא היה הולך רגל. עוד עולה מהנתונים כי מתוך כלל ההרוגים 11 נהרגו בתחום העירוני והיתר בתחום הבינעירוני.

 

ארז קיטה, מנכ"ל עמותת אור ירוק: "בכדי להפחית את מספר הצעירים שנהרגים בשעות הלילה צריך לפתח את התחבורה הציבורית בישראל שהייתה יכולה להקל על הצעירים להגיע למקומות בילוי בצורה בטוחה. ככל שיותר צעירים יחליפו את הנסיעה ברכב הפרטי בלילה בנסיעה בתחבורה ציבורית, יהיו פחות תאונות שנגרמות מעייפות ואלכוהול וחייהם של רבים מהם היו ניצלים. על המדינה לשנות את סדרי התחבורה הציבורית בישראל בשעות הלילה, במיוחד בסופי שבוע ובחופשות ובמיוחד בחודשי הקיץ בהם מספר המבלים בשעות הלילה עולה".  

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright