עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

תאונות מדאיגות יותר ממלחמות

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

למדריך תביעות ביטוח רכב

ביטוח חובה

 

מודאגים מתאונות הדרכים יותר מהמצב הביטחוני

 

פנים מודאגות ליד רכב שנוסע במהירות

מסקר חדש שביצעה עמותת אור ירוק עולה כי תושבי המדינה לא מרגישים בטוחים כלל בדרכים. על פי תוצאות הסקר, שבוצע באמצעות מכון המחקר "מאגר מוחות", 90% מהנשאלים דיווחו כי הם מודאגים ממצב תאונות הדרכים בישראל – יותר מהמצב הביטחוני ממנו מודאגים כ- 78% מהציבור ויותר מהמצב הכלכלי אותו ציינו 77% כמקור לדאגה.

 

עוד עולה מהסקר כי כמעט מחצית מהישראלים (44%) דיווחו כי היו מעורבים בתאונת דרכים בחמש השנים האחרונות, 12% מהם ציינו כי היו מעורבים בשתי תאונות או יותר. 70% מהנשאלים שענו כי היו מעורבים בתאונות דרכים ציינו כי בתאונה נגרם נזק לרכוש ו- 30% ציינו כי נגרם להם נזק נפשי. בנוסף, 50% מהנשאלים ענו כי קרוב משפחה שלהם היה מעורב בתאונה בחמש השנים האחרונות.

 

נתון מדאיג נוסף שעולה מן הסקר הוא כי רובו המכריע של הציבור (87%) סבור כי סיכוייו של אדם להיות מעורב בתאונת דרכים בישראל הם גבוהים או גבוהים מאוד.

 

כאשר נתבקשו לתת ציון לתפקודו של שר התחבורה והבטיחות בדרכים במאבק בבטיחות בדרכים, נתנו הנשאלים את הציון הממוצע 4.9  (בסולם של 1-10). 60% העניקו לשר ציון נכשל – נמוך מהציון שש. תושבי השרון, הצפון וירושלים מעניקים לתפקודו של השר ציון גבוה יותר מתושבי המרכז והדרום. דתיים מעניקים לתפקודו של השר ציון גבוה יותר ממסורתיים ומחילוניים.

 

שמואל אבואב מנכ"ל עמותת אור ירוק, אמר, כי: "תוצאות הסקר הם התוצאה הישירה לקיצוץ המתמשך בתקציב המאבק בתאונות הדרכים בישראל ולעלייה במספר ההרוגים בתאונות דרכים זו השנה הרביעית ברציפות. 87% מתושבי מדינת ישראל חוששים כי יש לאדם סיכוי גבוה להיות מעורב בתאונת דרכים. נתון זה מחייב את ראש הממשלה לפעול באופן מיידי למען הגדלת תקציב המאבק בתאונות הדרכים והוספה לאלתר של 300 ניידות ושוטרים שמהווים נדבך הכרחי באכיפה ובהרתעה בכבישים".

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright