עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

עו"ד שמואל מורד פרש

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

עו"ד שמואל מורד פרש מעבודתו בפול

 

 

עו"ד שמואל מורד

עו"ד שמואל מורד, שהוא, לדעתה האישית של הח.מ., המומחה מספר אחד לתביעות ביטוח חובה בישראל, פרש ביום 31/8/2017 מעבודתו כיועץ לניהול תביעות ביטוח חובה לרכב בתאגיד הפול.

כל מי שמכיר את שמואל מורד, אינו יכול שלא להתפלא על צניעותו המופלאה של האיש בעל הידע, הניסיון וההבנה בתחום ביטוח החובה לרכב, שמיוחדים אך לו.

 

מאחוריו של עו"ד מורד קריירה ענפה בתחום ניהול תביעות ביטוח חובה לרכב.

 

החל משנת 1969 במשך תקופה של כעשרים שנה ניהל עו"ד מורד את מחלקת התביעות של הפול, בתקופה שבה הפול פעל במסגרת איגוד חברות הביטוח, לאחר מכן במשך תקופה של כ21 שנה שימש עו"ד מורד כמנהל מחלקת התביעות של תאגיד אבנר ובמשך 12 וחצי השנים האחרונות שימש כיועץ מיוחד למחלקת התביעות של תאגיד הפול במקביל לעבודתו בסגירת תיקי התביעות של תאגיד אבנר.

 

עו"ד שמואל מורד הוא תושב רמת-גן, יליד 1941, נשוי ואב לשניים, בוגר האוניברסיטה העברית. שנים רבות שימש כמרצה מן המניין במכללה האקדמית בנתניה, הרצה במכון להשתלמות שופטים ע"ש י.זוסמן ובמכון להשתלמות עורכי-דין של לשכת עוה"ד. פרסם עשרות מאמרים בביטאון "הפרקליט" ובביטאונים נוספים וכן פורסמו באתר האינטרנט של איגוד חברות הביטוח. בשנים האחרונות שימש כחבר מכותב בוועדה למונחי ביטוח שליד האקדמיה ללשון העברית. עו"ד מורד שימש כמרצה לביטוח חובה בימי עיון מיוחדים לאנשי ביטוח.

 

עו"ד מורד מתנדב בהרצאות בנושא תורת המשפט המוסר והצדק, מרצה במכללת הגמלאים.

 

הספר מעגלים מפרי עטו של עו"ד שמואל מורדרק מעטים יודעים, על אודות כשרון הכתיבה של עו"ד שמואל מורד שפרסם ספר בשם "מעגלים" המאגד סיפורים אוטוביוגרפיים על ילדות ונעורים בראשית שנות ה-50 בעיר רמת-גן, אליה הגיע בעלייה הגדולה של יהדות עיראק. סיפורים עוסקים במפגש התרבויות עם בני המקום, זיכרונות מהווי שהיה ואיננו. סגנון הכתיבה מאופיין בגעגועים השלובים בהומור. הספר ראה אור בשנת 2010 בהוצאת טרקלין/חלונות/גוונים.

 

בנו של עו"ד שמואל מורד הוא עו"ד יאיר מורד, עוסק בנזקי רכוש, גוף ותעבורה.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright