עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

פרסום מידע דיגיטאלי על מבטחים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

ריכוז והנגשת מידע לציבור לקידום טכנולוגיה בביטוח

 

מאגרי המידע הדיגיטליים באתר משרד האוצר

​רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, חושפת לראשונה מידע שהתקבל מחברות הביטוח באמצעות ממשק אוטומטי (API), במטרה לאפשר קידום דיגיטציה וחדשנות בתחום החיסכון הפנסיוני. צעד זה מגביר את השקיפות, תומך בתחרות בענף לטובת ציבור החוסכים בישראל ועונה על צרכים שעלו, בין היתר, בהאקת-הון שיזמה וביצעה רשות שוק ההון. המאגרים מפורסמים באתר מאגרי המידע הממשלתיים (Data.gov.il) ויעודכנו באופן סדיר.

 

המידע המפורסם כולל נתוני הפקדות, משיכות, דמי ניהול, תשואות ומדדי סיכון. בנוסף, רוכזו ופורסמו באתר גם מאגרי מידע הכוללים דוחות כספיים רבעוניים של חברות הביטוח. מאגר נוסף כולל את רשימות הנכסים ברמת הנכס הבודד של תיקי העמיתים.

 

כמו כן, פורסמו מאגרי מידע אודות שביעות רצון הלקוחות, זמני מענה והמלצת לקוחות, שמהווים נתוני בסיס ל'מדד השירות של חברות הביטוח'. הרשות גם פרסמה מאגרי מידע הכוללים נתונים אודות נתוני תביעות - שיעור תביעות שאושרו/נדחו או בוטלו וכן נתונים על תביעות שנסגרו בפשרה או בוררות בבית המשפט - על פי חלוקה לענפי הביטוח השונים ולפרק הזמן שעבר.

 

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר: "רשות שוק ההון מקדמת חדשנות ודיגיטציה בענפי הביטוח והחיסכון, בין היתר על ידי ריכוז והנגשת מידע שחלקו מפורסם לראשונה. אנו תקווה כי מידע זה ישמש את הציבור הרחב לשכלול שוק הביטוח והפנסיה בישראל".

 

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright