עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

שיא הדוחות בירושלים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

למדריך תביעות ביטוח רכב

ביטוח חובה

שיא דוחות הסלולרי בנהיגה - בירושלים

סימוס בנהיגה מתוך תצלום של אור ירוק

לפי הודעה לעיתונות מטעם עמותת אור ירוק, הירושלמים הם שיאני הדוחות בגין שימוש בטלפון בזמן נהיגה – 40 אלף דוחות ניתנו בעיר בשש השנים האחרונות.

 

40,590 דוחות בגין שימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה רשמו שוטרי ושוטרות אגף התנועה לנהגים הירושלמים בשש השנים האחרונות (2011-2016) נתון שמציב את אזרחי בירת ישראל במקום הראשון מבין כל הערים והישובים במספר הדוחות,  כך עולה מנתונים חדשים שמפרסמת עמותת אור ירוק.

 

אחרי תושבי ירושלים נמצאים תושבי תל אביב שקיבלו ממשטרת התנועה 28,089 דוחות בגין שימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה ותושבי חיפה נמצאים במקום השלישי עם 13,262 דוחות.

 

ארז קיטה, מנכ"ל עמותת או ירוק, אמר, כי: "שימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה הפך למכת מדינה, בכל כביש ניתן לראות נהג שמחזיק את הטלפון ביד והעיניים שלו לא על הכביש, כי הוא יודע שכמעט ואין סיכוי שהמשטרה תתפסו אותו. בעולם כבר הבינו כי מדובר באחת הסיבות המרכזיות לתאונות דרכים והגבירו את האכיפה ואת חוסר הסובלנות כלפי שימוש בטלפון בזמן נהיגה. מדינת ישראל מכניסה כסף רב מהקנסות שהיא גובה מעברייני התנועה, הגיע הזמן שהכסף יחזור לאזרחים וישמש להצלת חיים בכבישים - תוספת של ניידות ושוטרים יגבירו את הנוכחות המשטרתית בכבישים וירתיעו נהגים מלאחוז בטלפון ולסכן את החיים של כולנו".

 

המדינה הכניסה 75 מיליון שקלים מקנסות לנהגים בגין שימוש בטלפון בזמן נהיגה.

 

מהנתונים של אור ירוק עולה, כי בשנת 2016  רשמו שוטרי אגף התנועה כ-75 אלף דוחות בגין שימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה אשר מהווים עליה של כ-20% במספר הדוחות בהשוואה לשנת 2015.יש לציין כי מספר הדוחות שנרשמו בשנת 2016 נמוך בכ-25% ביחס למספר הדוחות שנרשמו בשנים 2011 ו-2012 שעמד על כ-100 אלף דוחות בכל שנה.

 

חישוב קל ומהיר מראה כי מדינת ישראל הכניסה לקופתה כ-75 מיליון שקלים כתוצאה מהקנסות לנהגים שעשו שימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה, כאשר כל דוח "מזכה" את הנהג בקנס בשיעור של 1,000 שקלים.  

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright