עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

ישראל במקום הראשון בהיפגעות תלמידים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

למדריך תביעות ביטוח רכב

ביטוח חובה

 

מקום ראשון בהיפגעות ילדים בתאונות דרכים

 

ילד חוצה את הכביש במעבר חציה - צילום אור ירוק

עמותת אור ירוק בדקה כמה ילדים נפגעים בתאונות דרכים בערים בכל רחבי הארץ. מהנתונים, המבוססים על נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, עולה, כי בשנת 2015 נפגעו בתאונות דרכים בערים 1,748 ילדים (גילאי 0-14) – כמעט חמישה ילדים בממוצע ביום. עוד עולה מהנתונים, כי 19 ילדים נהרגו בתאונות דרכים בערים וכי מתוך כלל הנפגעים, 166 נפצעו באורח קשה.

 

בנוסף נמצא, כי בעשר השנים האחרונות (2006-2015) נהרגים בממוצע מדי שנה כ- 21 ילדים בתאונות דרכים ונפגעים למעלה מ- 2,000 מדי שנה בממוצע.

 

מדוח מיוחד שהכינה עמותת אור ירוק לרגל יום הילד הבין לאומי עולה כי ישראל נמצאת במקום הראשון בשיעור הילדים ההרוגים מתוך סך תאונות דרכים. הנתונים נלקחו מדו"ח של ארגון IRTAD אשר בחן את הנתונים של 28 המדינות החברות בארגון ובהם עולה כי ממוצע הילדים ההרוגים מתאונות בסך המדינות עומד על 3.2% מסך כל ההרוגים. אחוז הילדים ההרוגים מתאונות דרכים בישראל הוא 10.8%  - כמעט פי שלושה יותר מאשר הממוצע.

 

אוכלוסיית הילדים היא אחת משלוש האוכלוסיות הפגיעות ביותר בתאונות דרכים, יחד עם צעירים וקשישים. ילדים הם נמוכים וקשה לראותם מבעד למכוניות, הם פזיזים, לא מודעים לסכנות ולא מכירים את חוקי הכביש ולכן לא ניתן לצפות את התנהגותם.

 

ילדים בגיל צעיר לא מקשרים את רעש הרכב לסכנה, זוית הראיה שלהם צרה וקשה להם לאמוד את המרחק האמיתי. פתרון יעיל הוא בהצבת פסי האטה בסביבת בתי הספר, הפארקים ומתנס"ים, שיאט את מהירות כלי הרכב ויצמצמו את הפגיעה בהולכי הרגל הצעירים.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright