עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

מנכ"ל חדש לסוויס רי ישראל

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

נשף שנתי ומנכ"ל חדש לסוויס רי ישראל

 

הילל דמלין המנכ"ל החדש של סוויס רי ישראל

החל מיום 1/1/2018, לאחר 17 שנים של עבודה בשוק הביטוח הישראלי של סוויס רי, החליט יוסי סירוטה, המנכ"ל היוצא של סוויס רי ישראל  לעשות את הצעד הבא בקריירה שלו, והוא מצטרף לצוות שינוי הטכנולוגיה של סוויס רי כמנהל של טרנספורמציה טכנולוגית.

 

יוסי סירוטה המנכ"ל הפורש של סוויס רי ישראלהמחליף של סירוטה הוא הלל דמלין. הלל הצטרף לצוות  סוויס רי ת"א במרץ 2007 והגיע מדרום אפריקה.

 

 

 

עו"ד פגי שרון במסיבה של סווויס רי ישראליוסי סירוטה, המנכ"ל היוצא, של מבטח המשנה סוייס רי, התמחה בתחום ביטוחי החיים הוא החל את כהונתו כאקטואר תמחור בשנת 2001, יוסי מונה למנכ"ל ישראל בשנת 2004 והמשיך בהנהגת אזור הים התיכון וכן במשרדי ישראל בשנת 2015.

 

 

 

אתי חנן, החתמת הראשית של כלל וקטיה שורצמן, יועצת לינהול סיכונים ותביעות בנשף השנתי של סוויס ריבנשף המסורתי לקראת השנה החדשה של מבטח המשנה, סוויס רי שהתקיים במועדון, ריי ביפו, בירך הלל דמלין המנכ"ל החדש את צמרת שוק הביטוח שנכחה במפגש המרתק ודיבר על אודות אסונות הטבע שפקדו את העולם במהלך שנת 2017 בציון העובדה שפחות ממחצית מהנזקים היו מבוטחים. אסונות הטבע, אירמה, הארווי ומריה, גרמו לנזקים מבוטחים בשיעור של כמאה וארבעים מיליארד דולר: “אומדן ההפסדים הכלכליים העולמיים מאסונות טבע ואסונות אחרים, בשנת 2017, הוא מעל שלוש מאות מיליארד דולר. מתוכם רק כ 140- מיליארד דולר הפסדים מבוטחים – פחות מחצי”.

 

 

 

אסתי שריקי, חתמת עסקים בכירה בכלל בנשף של סוויס רידמלין אמר, כי הוא רואה אתגר לתעשיית הביטוח להקטין את הפער בכיסוי הביטוחי. על אף שהרווחיות השנה לא הייתה בשמיים, סוויס רי רואה כבוד להיות במקום הנכון, בזמן האמת לשלם תביעות ולעזור לאנשים במצוקה לבנות מחדש את עתידם.

 

 

 

לוליינים בנשף השנתי של סוויס ריהמסיבה כולה היתה במוטיב של להטוטנים, ודמלין אמר, כי: "עולם הביטוח הוא סוג של להטוטנות. אנו מג'נגלים בין דילמות כיסוי וחריגים, תמחור ורגולציה ועוד."

 

דמלין העלה על נס את שיתוף הפעולה המתמשך של סוויס רי עם משק הביטוח הישראלי וציין, את העניין של החברה להמשיך להרחיב ולהעמיק את הפעילות בארץ ולהמשיך להיות השותף העסקי המוביל של המבטחים בישראל.

 

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright