עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

שיאני הדוחות באור אדום

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

למדריך תביעות ביטוח רכב

ביטוח חובה

 אור ירוק: 82 דוחות ליום על אור אדום

רכב נוסע באור אדום. צילום באדיבות אור ירוקמנתונים שהגיעו לידי עמותת אור ירוק עולה כי בכל יום בממוצע רושמים שוטרי משטרת ישראל 82 דוחות בממוצע לנהגים שעברו באדום. מהנתונים עולה כי בשנת 2016 נרשמו כ-30 אלף דוחות לנהגים בגין חצית צומת באור אדום. לשם השוואה בשנת 2015 נרשמו כ-27 אלף דוחות לנהגים בגין חצית צומת באור אדום – עליה של כ-10%.

 

ארז קיטה מנכ"ל עמותת אור ירוק: "חצית צומת באור אדום היא מעבירות התנועה הקשות והמסוכנות שגובה את חייהם של עשרות בני אדם בכל שנה. הדרך למגר את התופעה המסוכנת הזו היא אכיפה חסרת פשרות באמצעות תוספת של שוטרים וניידות למשטרת התנועה ובעיקר תוספת של מצלמות בולטות ומשולטות שיוצבו בצמתים וירתיעו נהגים מלהתפרץ לצומת באור אדום ולהמר על החיים של כולנו".

 

הירושלמים אינם מפחדים להיתפס על ידי המשטרה.

 

מהנתונים עולה כי תושבי ירושלים מובילים במספר הדוחות בגין חצית צומת באור אדום כאשר בשש השנים האחרונות (2011-2016) נרשמו לנהגי הבירה 16,918 דוחות.

 

בשנת 2015 היו מעורבים 2,707 נהגים בתאונות דרכים לאחר שלא צייתו לרמזור אדום, כך עולה מנתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. עוד עולה מהנתונים כי באותה שנה 25 נהגים היו מעורבים בתאונות דרכים קטלניות  (לפחות הרוג אחד) לאחר שאחד הנהגים חצה צומת באור אדום.

 

בסקר שערכה לאחרונה עמותת אור ירוק באמצעות מכון המחקר "מאגר מוחות" נמצא כי 93% מהציבור טענו כי ראו לפחות פעם אחת נהג שחצה צומת באור אדום בשנה אחרונה. עוד נמצא בסקר – עלייה של כמעט 30% לעומת סקר דומה שנערך בשנה שעברה. 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright