עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

קורס סיקור סיכונים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

קורס סיקור סיכונים של חיים אטקין

שמאי הביטוח והמקרקעין חיים אטקין

בסוף חודש יוני 2017, ייערך קורס סיקור סיכונים ע"י חיים אטקין - שמאי מקרקעין ושמאי רכוש ואלמנטארי.

 

אירוע הצתת בית האריזה בראש פינה בליל 16.5.2017 חושף עד כמה רגיש שוק ביטוח הרכוש בכלל והמשק החקלאי בפרט. חיי החקלאים בארץ אינם קלים גם ללא אירועי גניבות והצתות והם נאלצים להתמודד מזה זמן רב עם נזקי רכוש ומוצאים עצמם חסרי אונים נוכח גלי הפשיעה שהם חשופים להם כשהם מכריזים כי נואשו והם אובדי עצות נוכח ההפסדים העצומים שנגרמים להם.

 

רק בשנה החולפת נגנבו כ- 20,000 ראשי בקר ממשקים בארץ.

 

המבטחים מפסידים פעמיים, פעם בהפסד מבוטחים שעלויות הביטוח והמיגון הפכו את רכישת הביטוח למוצר יקר והם נאלצים לוותר עליו ופעם בתשלום הנזקים הכבדים וחוסר האונים ביכולת ההתמודדות בהקטנת הסיכונים אותם הם מבטחים והתוצאות החיתומיות, בהתאם.

 

 סיקור מקדים של המציע לביטוח הפך מזמן אבן דרך וכלי עזר בידי כל חתם וכל עסק קטן, קיוסק, חנות או משרד, זוכה לביקור של "סוקר הגנות" שנשלח מטעם המבטחים.

 

"אני מלווה ומכיר את השוק והענף הזה כבר למעלה מ- 30 שנה, הן בראייה של העסקים טרם כריתת חוזה הביטוח והן לאחר הנזק. זהו שוק שמחייב התמקצעות העתיד הוא לא מה שהיה. במסגרת ההשתלמות ההכשרה ולימודי התעודה שאנו מקיימים, לראשונה בישראל, לסוקרי הגנות, כדי להכשירם ולהסמיך אותם, נערוך סיורים גם במשקים חקלאיים ונשמע מפי החקלאים על מצוקותיהם בכל הקשור עם נזקי זדון הצתות וגניבות של תוצרת חקלאית, בקר וכלי עבודה חקלאיים ומערכות סולאריות ויחד עימם ועם האיגודים המקצועיים שלהם, נמצא פתרונות מיגון מקוריים ויצירתיים שעלותם זניחה, שיסייעו בהקטנת, מזעור וגידור הנזקים במשקים החקלאיים" אמר אטקין.

 

"בין המרצים בקורס שלנו יהיה מר סאבי עזר, מר יהודה הלפרין, עו"ד ערן אייזיק, ועוד אחרים מבכירי הענף, על מנת להכשיר ולטייב את דור סוקרי סיכונים מקצועיים שיתנו מענה נאות למבטחים כדי שאלו יוכלו להשיג תוצאות חיתומיות טובות יותר. ניתוחי אירוע ברמה אקדמית מקצועית וחדירה לראשו של הפושע ילמדו מפי בכירי חוקרי הביטוח שייקחו חלק כמרצים, על מנת לזהות נקודות תורפה, ללמוד מהם כדי למגן אותם".

 

"בוגרי הקורס יזכו לתעודת הסמכה שתאפר להם להיות בחזית העשייה והתמיכה במבטחים כדי שאלו ישיגו תוצאות חיתומיות טובות יותר. ביטוח הוא מוצר שהביקוש לו כמעט קשיח לחלוטין היום ובלעדיו לא תתכן כלכלה מודרנית. יש הכרח בשמירה על רווחיות המבטחים" הוסיף אטקין.

 

הקורס משווק בקרב פורשי מערכות הביטחון על מנת שאלו יביאו לענף את הניסיון והעשייה רבת השנים שלהם ועל מנת לאפשר להם קריירה שנייה ומאתגרת.

 

"אני בטוח שבוגרי ההכשרות שלנו יידרשו בענף הביטוח כשהם מביאים עימם משב רוח רענן של חדשנות, מקוריות ויצירתיות שהענף כל כך זקוק לו, קורס ולימודי תעודה המתאימים גם לחתמים היכולים להשתלב בקורס המועבר במסגרת בית שמאי - בית הספר לפרקטיקה שמאית" סיכם אטקין

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright