עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

רפורמת המיסים בארה"ב

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

רפורמת המסים של טראמפ והביטוח

 

דונלאד טראמפ

לאחר שחוק הפחתות מס הכנסה (HR1) עבר בקונגרס האמריקאי, חתם הנשיא, דונלד טראמפ, על החוק המכתיב את שינוי המס הגדול ביותר מזה 30 שנה.

על פי החוק החדש, ייהנו מבטחים, סוכנויות ביטוח ועסקים אחרים המאורגנים כתאגידים משיעור מס מופחת משיעור העליון של 35 אחוזים לכדי 21 אחוזים החל מחודש ינואר 2018.  עניין זה נחשב כ"ניצחון ענק" עבור תעשיית ביטוחי רכוש וחבויות בארה"ב.

 

יש חדשות טובות גם בעבור סוכנויות ביטוח.  החקיקה מתאימה את הגדרת ההכנסה של משלם המסים ומורידה את שיעורי המס האישיים.  שיעורי החיוב בשנת 2018 ינועו מ -10% ל -37%. הרפורמה מקבלת את מה שמכונה "תמסורת", כולל גופים, שותפויות ותאגידים פרטיים  ובכלל זה סוכנויות ביטוח רבות אשר הכנסותיהן העתידיות ימשיכו בחיובי מס בתעריפים לבודדים.  חלק קטן יותר יעבור דרך שירות בעלי עסקים (כולל ביטוח) אשר יוכלו בנוסף לנכות 20 אחוז מהכנסות העסק אם ההכנסה החייבת השנתית שלהם אינו עולה על 157,500 $ (יחיד) או 315,000 $ (משותף). יחד עם זאת, החוק כמעט מכפיל את הניכוי הסטנדרטי.

 

הקיצוצים במס החברות הם קבועים, ואילו 20% ניכוי מסים ושינויים בשיעור המס הפרטני צפויים לפוג בסוף שנת 2025, אלא אם כן ייכנס הקונגרס לפעולה.

 

החוק החדש גם סוגר את מה שמכונה "פרשת ביטוחי ברמודה", שאפשרה למבטחים ומבטחי משנה שאינם אמריקאים המחזיקים בחברות בנות בארה"ב להימנע מתשלומי מסים בארה"ב באמצעות העברה של  ביטוח משנה למבטחי משנה שאינם קשורים לארה"ב הפועלים בברמודה ובאיי קיימן.  שינוי זה היווה מטרה לקואליציה של 12 חברות ביטוח הגדולות הפועלות בארה"ב מזה שנים.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright