עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

שמאות לעו"ד

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

קורס שמאות בסיסי לעו"ד

הפרסום של חיים אטקין על הקורס

חיים אטקין - שמאי מקרקעין ושמאי רכוש ואלמנטארי, הודיע למבטחים ולעורכי הדין, בשמאות ומיסוי מקרקעין.

 

בסיום ההשתלמות תוענק למשתתפים  תעודה  מקצועית, ייעודית לעורכי דין, הכוללת מבחן מתאים, במטרה לאפשר לעורכי הדין עצמם וכן לחברות ביטוח שמבטחות את עורכי הדין להקטין את החשיפה לסיכון, לאחר השתלמות בחינה והכשרה מתאימה בשני תחומים חשובים והם: בדיקה טרום רכישה ומיסוי מקרקעין ויקבלו כלים מקצועיים להקטנת הסיכון.

 

בוגרי הקורסים יצטיידו במסמך מתאים המאשר מעבר מבחן על מנת שניתן יהיה לסמנם כמבוטחים טובים יותר בביטוח אחריות מקצועית לחברת הביטוח, אשר אתם חפצים ביקרם ולהעניק להם הנחה בפרמיית הביטוח.

 

לא אחת נתבעים עורכי הדין שערכו הסכם מכר או השכרה של  נכס מקרקעין בשל טענת אי התאמת הממכר, כולו או חלקו לתיאורו בחוזה או לצפיית הרוכש, או למצב המשפטי המאפשר שימוש בו למטרה לה נועד ההסכם, אז מופנית טענה או תביעה כלפי העו"ד שערך את ההסכם. טענות באשר למהות הנכס וייעודו  או היעדר התאמתו למטרת רכישתו או שכירתו נמנות בין התביעות השכיחות כלפי עורכי הדין כמו גם טענות ותביעות בגין מיסוי מקרקעין, מס שבח והיטל השבחה, המותירים בידי הרוכשים סכומי כסף קטנים מאלו שסברו תחילה אז מופנית תביעה כלפי עורך הדין.

 

לא מעט הסכמי מכר לדירות מגורים נערכו כשבפועל נמכר מרתף, מקלט, מחסן או חדר כביסה. היו גם מקרים בהם חוזה המכר תאר את הנכס כדירה בקומה תשיעית כשבהיתר היו 7 קומות בלבד. אנו עדים ללא מעט עסקאות מכר או השכרה לנכסים מסחריים שנערכו ובדיעבד התברר כי לא ניתן לקיים בנכס את הפעילות העסקית לשמה בוצעה העסקה, מסיבות של ייעוד רישוי או התאמה.

 

אי התאמות בין התכניות החלות על המקרקעין, היתר הבנייה, תכנית ההגשה, נסח הטאבו ותיק הבית המשותף, שכיחים ויש לדעת ולהכיר את כל מקורות המידע לאיסוף הנתונים והצלבתם, כדי שהעסקה תתאר נכונה את הנכס וייעודו, על כל חלקיו, אלו הבנויים בהיתר ואלו אשר נבנו תוך חריגות בנייה. ההשתלמות תיעשה במסגרת מרכז הקורס והמסלול ללימודי מקרקעין ומיסוי מקרקעין לעורכי הדין בישראל.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright