עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

שיא בהרוגים צעירים בכביש

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

למדריך תביעות ביטוח רכב

ביטוח חובה

2016 שיא של 8 שנים בתאונות נהגים צעירים  

שוטר עוצר נהג צעיר. באדיבות אור ירוקעל פי נתוני עמותת אור ירוק, המבוססים על נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2016 חלה עלייה של 16% במספר תאונות הדרכים בהם מעורבים נהגים צעירים, זאת לאחר שבשנת 2015 התרחשו 98 תאונות כאלה. עוד עולה מהנתונים, כי בשנת 2016 התרחשו בסך הכל 4,067 תאונות דרכים במעורבות נהג צעיר, מהן 537 תאונות דרכים קשות.

 

עוד עולה מהנתונים, כי מתוך כלל התאונות הקטלניות במעורבות נהג צעיר, רק ב- 13 מהן הייתה נהגת צעירה והיתר נהג צעיר.

 

ארז קיטה, מנכ"ל עמותת אור ירוק: "הצעירים מעריכים את עצמם כמיומנים ביכולות הנהיגה למרות שבפועל הם חסרי ניסיון ואינם יכולים להתמודד עם תרחישים שונים שעלולים לקרות בזמן הנהיגה. הנהגים הצעירים הם פעמים רבות פזיזים ונוטים לקחת יותר סיכונים לעומת שכבות אחרות באוכלוסייה. בכדי למנוע מצב זה, יש להכין את הצעירים הצורה טובה יותר להתמודד עם הסכנות שבכביש – להוסיף שיעורי חינוך לתעבורה ובטיחות בדרכים מגיל צעיר, לקיים מבחן תיאוריה במסגרת בית הספר ובנוסף להגביר את האכיפה במיוחד במקומות הבילוי ובחופשות ומועדים מיוחדים".

 

אוכלוסיית הצעירים (15-24), היא אחת האוכלוסיות הפגיעות ביותר במדינת ישראל מתאונות דרכים, יחד עם קשישים וילדים. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא חוסר הניסיון של הנהגים הצעירים וחוסר יכולתם להתמודד עם סיטואציות חדשות ומסוכנות בכביש. לכן, תקופת הליווי הקבועה בחוק היא חשובה וקריטית כי היא מאפשרת לצעירים ללמוד מנהג ותיק.

 

כדי לצמצם את הסיכון הגבוה של נהגים צעירים להיות מעורבים בתאונת דרכים וכדי להפוך את תקופת הליווי לאפקטיבית חברה עמותת אור ירוק לחברת איתורן ויחד הן פיתחו את אפליקציית הליווי "אור ירוק" שזמינה החל מהשבוע שעבר גם באייפון וגם באנדרואיד.

 

האפליקציה המבוססת מיקום  (GPS) מאפשרת לחשב את זמני הנסיעה (כמה שעות נסענו בכל יום), את תנאי הדרך (יום, לילה, גשםׂ) האם הנסיעה בוצעה בדרך עירונית או בין עירונית. בכל נקודה במהלך הנסיעה ניתן להכניס את מיקום הרכב במפה ולתת טיפ חיובי והערה שלילית והסבר קצר. לדוגמא אם הנהג הצעיר השתלב יפה בתנועה הסואנת ניתן לתת טיפ חיובי שנשמר לאורך המפה ובסיום הנסיעה ניתן לראות את הדרך שבה נסענו ואת הנקודות החיוביות והשליליות, לנתח כל פעולה ולהפיק את תובנות שיחזקו את הנהג. כל המידע נשמר וככל שיהיה לנהג יותר ניסיון נראה איך הוא עושה פחות ופחות טעויות.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright