עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חוק לשלילת כיסוי להפלות

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

בטקסס נחתמה הצעת חוק שמגבילה את הכיסוי  הביטוחי להפלות

 

גרג אבוט מושל טקססהמושל הרפובליקני של טקסס, גרג אבוט, חתם השבוע על הצעת חוק שמגבילה את הכיסוי הביטוחי להפלות, ויאלץ נשים לקנות תכנית ביטוח בריאות משלימה אם הן רוצות כיסוי להליך.

 

המושל גרג אבוט אמר כי החוק החדש יגן על מתנגדי הפלות מסבסוד ההליך. "כמאמין איתן בערכים בטקסס, אני גאה לחתום על חקיקה שתבטיח ששום טקסני לא יידרש לשלם עבור הליך שמסיים את חייו של ילד שטרם נולד".

 

משמעות ההגבלה היא ייקור ביטוח הבריאות בעבור המבוטחות שמעוניינות לרכוש את הכיסוי בעבורו ייאלצו מעתה לשלם תוספת פרמיה שנעה 12 $ עד 80 $ בשנה. מסיבה זו אמרו מבקרים דמוקרטיים של החוק שמדובר למעשה באילוץ נשים לשלם תוספת פרמיה ואמרו שהחוק החדש הוא בבחינת "ביטוח אונס".

 

טקסס, המדינה המאוכלסת ביותר באוכלוסייה הרפובליקנית, נמצאת בחוד החנית בהוראת מגבלות הפלות, כאשר רבות מהצעדים שלה זוכים להמשך במדינות שמרניות אחרות. החוק החדש אמור להיכנס לתוקפו ביום 1/12/2016 ובזכותו תהיה טקסס המדינה ה -11 שמגבילה את כיסוי ביטוחי הבריאות להפלות.

 

חוק אינו מציע חריגות במקרים של אונס או גילוי עריות. ארגוני זכויות הפלות אמרו שהם מתכננים מאבק משפטי כדי למנוע ממנו להפוך לחוק.

 

הנציג הדמוקרטי כריס טרנר, שהתנגד להצעת החוק, אמר, כי "על ידי חתימת החוק, המושל אבוט אמר לנשים והורים הם חייבים לשלם תוספת עבור מה זה כמו" ביטוח אונס".

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright