עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

מניעת תאונות דרכים בכנס הלשכה 2016

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

 

 הלשכה מצטרפת למלחמה בתאונות דרכים

 

אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני הביטוח

בנוסף לתקציבים הגדולים והמאמצים הניכרים המושקעים על ידי אגוד חברות הביטוח בישראל בהפעלה ובניהולה של קרן מחקרים בביטוח חובה ובהשתתפות בתקציבה של יחידת אתג"ר במשטרת ישראל, הצטרפה לאחרונה גם לשכת סוכני הביטוח בישראל בהנהגתו של נשיא הלשכה, מר אריה אברמוביץ למלחמה בתאונות דרכים.

 

בכנס הלשכה שיתקיים בסוף חודש ספטמבר 2016 באילת, יוצג בין היתר, סימולאטור לנהיגה בשיתוף עם עיריית אילת ויוצג מיזם שנועד למנוע את מותם של ילדים שנשכחו ברכב.

 

הסימולאטור לנהיגה יוצג במלון דן למטרות תרגול של עשרות תלמידי תיכון “ברנקו וייס” באילת. והוא יעמוד גם לרשותם של סוכני הביטוח שיהיו מעוניינים לתרגל נהיגה בסימולאטור.

 

בכנס יוצג, כאמור, מיזם לשכת סוכני הביטוח למנוע את מותם של ילדים שנשכחו ברכב. ההצגה תיעשה על די בעלת הרעיון, מאי קורמן, ומהנדס התפעול, חנן מי רום.

 

מדובר על פיתוח חדיש האמור לפתוח באופן אוטומטי את חלונות הרכב ברגע היציאה ממנו במצב שבו נמצא מישהו היושב במושב האחורי של הרכב.

 

בנוסף יתקיים דיון בניהולו של אליעוז רבין שיארח את ד"ר אריאל רינון, סמנכ"ל קשרי חוץ וממשל בארגון בטרם", עו"ד גלית גלעד, מנהלת מרחב דרום ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים, אבי אזולאי, טפסר בכיר, סמי אוחנה, מרשות הכיבוי וההצלה. מנכ"ל איתוראן, ניר שרצקי. ירצה כנס על אודות "עולם העתיד במניעת תאונות דרכים" ויו"ר דירקטוריון ,AWACS אייל זינגר.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright