עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

יותר הרוגים צעירים בערים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

למדריך תביעות ביטוח רכב

ביטוח חובה

 

 עליה במספר ההרוגים הצעירים בערים

 

מתוך טבלת האקסל של אור ירוק

לפי פרסום של עמותת אור ירוק נרשמה עלייה של כמעט 40% במספר הצעירים שנהרגים בתאונות דרכים בערים. בירושלים נפגעו בתאונות דרכים בשנה החולפת 300 צעירים – יותר מתל אביב בה נפגעו 269.

 

שמואל אבואב, מנכ"ל עמותת אור ירוק: "יש להוסיף ניידות תנועה ולהגביר את האכיפה בכבישים בכדי להרתיע את הנהגים הצעירים מלבצע עבירות תנועה כמו שתייה תחת השפעת אלכוהול ונהיגה במהירות מופרזת, עבירות מסוכנות שעלולות להסתיים במוות"

 

הם חסרי ניסיון בנהיגה, נתונים ללחצים חברתיים בלתי פוסקים ונוסעים הרבה בשעות בהם העייפות היא גדולה. אלו רק מקצת מהסיבות ש – 22 צעירים בגילאי 15-24 נהרגו בתאונות דרכים בערים בשנת 2016. על פי נתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, חלה עלייה של 38% במספר הצעירים בגילאים אלו שנהרגו בתאונות דרכים ב- 11 החודשים הראשונים של שנת 2016, בהשוואה לתקופה המקבילה בשנת 2015, במהלכה נהרגו 16 צעירים בתאונות.

 

עוד עולה מהנתונים, כי בחודשים ינואר-נובמבר 2016 נפגעו בתאונות דרכים בערים 2,830 צעירים בתאונות דרכים, מספר כמעט זהה ל- 2,849 הצעירים שנפגעו בתאונות דרכים בערים ב- 11 החודשים הראשונים של שנת 2015. בנוסף נמצא, כי 231 צעירים בגילאי 15-24 נפגעו באורח קשה בחודשים אלו בשנת 2016 לעומת 245 צעירים שנפגעו באורח קשה בתקופה המקבילה בשנת 2015.

 

נתון מפתיע שנמצא, הוא כי למרות שתל אביב נחשבת לעיר הצעירים, דווקא ירושלים היא העיר בה נפגעים הכי הרבה צעירים בתאונות דרכים: ב- 11 החודשים הראשונים של שנת 2016 נפגעו בירושלים 300 צעירים בתאונות דרכים לעומת 269 שנפגעו בתקופה זו בתל אביב.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright