עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

מזה סו"ב?

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

מה מסתתר מאחורי הקיצור, סו"ב?

מאיר דיזנגוף, אשר שימש בעברו גם כסוכן ביטוח

לאחרונה נעשה שימוש בקיצור, סו"ב, ליד שמו של סוכן ביטוח בכתבות המתפרסמות בביטאון לשכת סוכני הביטוח בישראל, ביטוח ופיננסים.

 

עצם השימוש בביטוי כשלעצמו הוא שובה לב.

 

פוליסה של סוכנות מאיר דיזנגוף, אוסף קטיה שורצמן ©סו"ב, כמו עו"ד וכמו רו"ח מציב את סוכן הביטוח במישור אחד עם בעלי מקצוע אקדמי, אשר בדומה לבעלי המקצועות המדוברים, נדרש סוכן הביטוח לעמוד בבחינות, לעבוד תקופת התמחות, להיבחן שוב ולחדש את רישיונו מדי שנה.

 

טרם פורסם, מי הגה את השימוש בקיצור סו"ב ליד שמם של הסוכנים, שימוש שיש לו בעיקר יתרון תדמיתי.

 

למעשה, השימוש בקיצור סו"ב, כבר נעשה מזה שנים רבות בשמה של לשכת סוכני הביטוח שנקראת גם "ליסוב", כלומר "לשכת סוכני ביטוח".

 

הקיצור סו"ב לפי בדיקת האתר, אינו מוגן בסימני מסחר ומשמש גם כקיצור למונחים נוספים שאין להם כל קשר לעולם הביטוח, כמו: סודי ביותר, סולל בונה וסדר ובטחון.

 

בפועל עומדים סוכני הביטוח בישראל ובעולם כולו בפני אתגרים לא פשוטים המוצבים להם על ידי הטכנולוגיה מצד אחד והרגלי הצריכה של הציבור מצד שני.

 

הפרמיות בביטוחי רכב תהינה במגמת צמצום ככל שיותר ויותר רכבים אוטונומיים ינועו בדרכים עד שביטוח הרכב בצורתו המוכרת לנו כיום יילך ויתפוגג בהדרגה עד שייעלם כליל ויש לזכור, כי מדובר על שיעור שנע בין 40% עד 50% מהפרמיות בביטוח כללי בעולם המערבי. הרובוטים שיפותחו לצורך מתן שירותי סיעוד יעשו את אותו הדבר לביטוחי הסיעוד ואפשר גם, כי תרופות מתחום הננוטכנולוגיה יוזילו באופן ניכר גם את ביטוחי הבריאות, מדפסות התלת מימד עשויות לייתר חלק נכבד מביטוחי התכשיטים, המצלמות וכלי הנגינה.

 

מצד שני הציבור בישראל וגם בעולם מורגל לרכוש את המידע הנחוץ לו באופן חופשי באמצעות מנוע החיפוש "גוגל" וקשה לראות כיצד אנשים יסכימו לשלם בעבור מידע ויעוץ של סוכני ביטוח, אשר במשך שנים ארוכות הרגילו את האנשים לקבל מהם מידע וייעוץ בחינם.

 

כך שנראה, כי דרך ההישרדות היחידה הפתוחה בפני סוכני הביטוח וגם בפני החברות היא לעשות שימוש מושכל באתרי האינטרנט. כצעד ראשון בכיוון הייתי ממליצה לחלק גדול מסוכני הביטוח, פשוט ללמוד לגלוש ולהשיג מידע הנחוץ להם לצורך עבודתם ולאחר מכן לשקול כיצד הם מקימים לעצמם  אתר ביטוח חדש או מתאימים את האתר הקיים לאילוצי המציאות שהולכת ומתהווה לנגד עיניהם.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright