עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

תעריפי 2018

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

תעריפי רכוש ל2018 עלו פחות מהצפוי

 

 

ענני סערה עם סמל הדולרתעריפי ביטוח הרכוש בחידוש הביטוחים לשנת 2018 עלו פחות מהצפוי למרות נזקי הטבע הכבדים שפקדו את הגלובוס בשנת 2017.

 

כך עולה מהפרסום בעיתונות הביטוח הבינלאומית של חודש ינואר 2018. מדובר בסופו של דבר על עליה באחוזים בודדים בלבד למרות ההפסדים של מבטחי המשנה ברחבי תבל וזאת בשל התחרות שבין מבטחי המשנה בשוק העולמי.

 

תופעה זו היא למגינת ליבם שך מנהלי אג"ח לקטסטרופה שהשיקו  קרנות חדשות וקופות גידור וגם רכשו מניות בחברות ביטוח משנה במטרה ליהנות מעליית מחירים בשיעור דו ספרתי, כפי שהיה צפוי בשל אסונות הטבע, כך שעליית מחירי הביטוח המשנה שהיתה אמורה להתרחש בעקבות סופות הוריקן בארה"ב ובאיים הקריביים, שריפות בשדה התעופה בקליפורניה ורעידות אדמה במקסיקו בשנת 2017.

 

בסופו של יום נרשה עליית מחירי ביטוח רכוש בשיעור של עד 7.5%, כך לפי דוח ויליס, ומבטחי משנה שדיווחו, כי מדד ביטוח המשנה לקטסטרופה עלה בכ -4.8%.

 

הסיבה לכך היא המשך היצע ההון בשוק הביטוח העולמי.

 

שיעור העליה הדרמטי בעלויות ביטוח הרכוש נרשם באזורים שבהם אירעו אסונות הטבע.  כך למשל עליה בשיעור שנע בין 20%- 40% נרשמה באזורי האסון בקאריביים.

 

בארץ, מצאו המבטחים דרך יצירתית לניצול חרדת המבוטחים מפני עליית מחירים צפויה לשנת 2018 והציעו חידוש ללא שינוי או אפילו עריכת ביטוחים חדשים למשך תקופה של שנה וחצי. כלומר, 180 יום. הח.מ. אינה ממליצה על שיטה זו מסיבות שונות ובין השאר הגדלת הוצאות הביטוח, כאשר פער של עד 15% בעלויות ביטוח ניתן לסגור במסגרת מו"מ של מבוטחים מלווי ייעוץ אפקטיבי  מול חברות ביטוח.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright