עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

הכשרת שמאי ביטוח רכב לשמאות ביטוח רכוש

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

ראיון עם שמאי הביטוח והמקרקעין, חיים אטקין לקראת קורס מיוחד לשמאות ביטח רכוש וחקלאות לשמאי ביטוח רכב

 

 

שמאי המקרקעין והביטוח, חיים אטקין, מייסד ובעלים של בית שמאי לפרקטיקה שמאית

שאלה: מדוע יזמת  הכשרה מיוחדת ללימוד שמאות ביטוח רכוש וחקלאות לשמאי ביטוח רכב?

 

תשובה: הטכנולוגיה - המהפכה התעשייתית של זמנינו משנה סדרי עולם ומאלצת אותנו להתאים עצמינו לשינויים הטכנולוגיים מצמצמים משמעותית את פעילות שמאי הרכב ופוגעים בהכנסות מוסכי הפחחות. "בית שמאי – בית הספר לפרקטיקה שמאית" נערך בקורסים מיוחדים ייעודיים כדי לסייע להכשיר את שמאי הרכב לבצע הסבה מהירה לענפי שמאות הרכוש החקלאות והסיקור.

 

שאלה: שאלה זאת מוצגת לך בהיותך המייסד והבעלים של בית שמאי-בית הספר לפרקטיקה שמאית. מה הניסיון שנצבר עד כה בבית שמאי?

 

תשובה: יש לנו כבר עשרות בוגרים שסיימו בהצלחה את הלימודים אצלנו וכולם השתלבו בשוק בהצלחה גדולה.

 

שאלה: מה הקשר של ההתפתחות הטכנולוגית להכשרה של שמאי ביטוח רכב?

 

תשובה: אין תחום שאינו מושפע מהטכנולוגיה שמתפתחת בקצב מטאורי ממש עד שאנחנו כולנו בקושי מצליחים להדביקו ועומדים לעיתים נבוכים נוכח השינויים המתרגשים עלינו. נהגי המוניות כבר אינם זקוקים לתחנה כדי לקבל עבודה ולאסוף נוסעים, אנשי הביניים והמתווכים למיניהם חייבים להיות כוכבי על וספקי ערך גדול במיוחד כדי שנפנה אליהם או כדי שבכלל נזדקק להם, וגם הם נעלמים או מתכווצים או מתאימים עצמם ומשנים את מהותם ופעילותם כדי לבצע התאמה לעידן הנוכחי. אפילו יזמי הנדל"ן המסחרי (משרדים וחנויות) מאבדים מיוקרתם ומערכם ואנו עדים לשחיקה בדמי השכירות של נכסי תעסוקה (משרד ומסחר) ונטישת שוכרים, מה ששוחק את שווים והכל בגלל השפעתה של הטכנולוגיה. אני צופה שגם מקצועות כמו שמאות רכב ומוסך פחחות ייעלמו מהנוף.

 

שאלה: מה מקור התחזית הקודרת שלך לעתיד מקצועות שמאות הרכב ומוסכי הפחחות?

 

תשובה: אמצעי המיגון המותקנים ברכבים היום מקטינים את תאונות הפח ובכך הם יגרמו בשנים הקרובות להעלמות מוסכי הפחחות. פחח רכב יהיה מקצוע נכחד ונדיר יד כדי בלתי ניתן להשגה בשנים הבאות, עניין שתהיה לו השפעה דרמטית גם על מקצוע שמאות הרכב שיעלם מהנוף. לכן, שמאי הרכב חייבים להתאים עצמם לעידן החדש ולהיערך למחר שנמצא כבר כאן.

 

הלוגו של בית שמאי, בית ספר לפרקטיקה שמאיתשאלה: האם תוכל לומר מספר מילים על הכשרת השמאים במסגרת בית שמאי?

 

תשובה: הלימודים אצלנו ממוקדים, חדים, מדויקים, מזוקקים, מאד תכליתיים ומהודקים, כמו שרק חיים אטקין יודע לעשות, להעביר וללמד מתוך כבוד והערכה ללומדים כדי שלא לבטל את זמנם, כבוד לתלמידים ומבלי להשחית זמן יקר ומיותר וכסף רב ומבלי להאריך את משך ההכשרה והלימוד אל מעבר לנדרש. כל השיעורים שלנו מצולמים, מה שמאפשר לכל תלמיד חזרה על החומר וצפייה ללא מגבלה והגבלה  והחומרים מועלים לאתר סגור מוגן שם משתמש וסיסמה לשימוש אישי ללא מגבלה והגבלה בו כל ההרצאות, המצגות וחומרי הלימוד בכלל זה מסגרות לכתיבת דוחות בקבצי וורד מה שמאפשר לתלמיד להמירם בקלות, יעילות ובפשטות ולהתאימם לצרכי ולשימושו בסיום הלימודים.

 

שאלה: האם בוגרי הקורס זוכים לקבל ליווי מקצועי בתום הלימוד?

 

תשובה: בגמר הלימודים מקבל כל תלמיד ליווי אישי צמוד הכולל מתן ייעוץ ועזרה צמודה להשתלבות בשוק ועדכון שוטף תוך שמירת קשר רציף אישי ומקצועי עם הבוגרים שלנו. הלימודים בבית שמאי מקנים למסיימים בהצלחה את הלימודים וההכשרה העומדים בתנאי הלימוד, תעודת שמאי וכרטיס שמאי מתחדש אחת לשנה כולל חברות בארגון בית שמאי, הפטורה מדמי חבר שנתיים לשנת הלימודים.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright