עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

כיסוי לירי קטלני

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

 

 

כיסוי ביטוחי לירי קטלני בארה"ב

 

 

צילום אילוסטרציה של דגם אקדח

בחודש אוגוסט 2018, הפך משחק וידאו בטורניר משחקי מחשב ג'קסונוויל שבפלורידה, לאירוע טראגי, כאשר השחקן המוביל פתח באש על השחקנים המתחרים, הרג שני אנשים ופצע 11. זה היה האירוע האחרון בשורה של מקרי ירי קטלני, אשר קדם לו אירוע של ירי בבית הספר פארקלנד מוקדם יותר באותה שנה. כך גם אירועי הירי בשדה התעופה שבפורט לודרדייל בשנת 2017 ואירועי ירי נוספים.

 

מדובר למעשה על מעשי אלימות אקראיים שאינם מוגבלים למדינה אחת, ענף תעשייה אחד או גורם אחד.  מסעי ההרוג מתרחשים בתעשיות שונות ובאזורים גיאוגרפיים שונים.  למרות שמדובר על אירועים שלא ניתן לחזות מראש, עדיין קיימים צעדים עסקיים בהם יכולים לנקוט בעלי עסקים על מנת  להגן על אנשים ולהקטין את הנזקים שנגרמים בשל אירועי הירי.

 

בארה"ב ניתן לרכוש ביטוח האמור לכסות את ההוצאות שנגרמות לבית העסק בעקבות אירוע אלים ולהשיג שירותים שיסייעו להתאוששות עסקית מאירוע. 

 

כיסוי הוצאות התקיפה על ידי ירי כולל ביטוח אחריות חוקית (בגין נזקים והוצאות תביעה), כיסוי נזקי גוף, כיסוי הפרעות בעסקים, וכן הרחבות נוספות כגון יחסי ציבור וייעוץ רפואי וכיסוי הוצאות נוספות בעבור עלויות ניקיון והתאוששות.  כיסוי זה אינו יקר כפי שניתן לחשוב והוא כולל גם כיסוי למניעת גישה לבית העסק בעקבות הירי שיכולה להימשך מספר ימים.

 

ככל שהמודעות של הציבור בארה"ב לסיכון הירי הקטלני תלך ותגבר ומספר המבוטחים יעלה, כך ניתן יהיה להוזיל את עלות הפרמיה למבוטח בודד.

 

.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright