היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

הרובוט הסיעודי הגיע

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

הרובוט הסיעודי כבר כאן

 

 

קרן אטקין

בכתבה מפרי עטה של קרן אטקין, גרונטולוגית, אינטואישן רובוטיקס, שפורסמה באתר גיקטיים, נמסר על רובוט סיעודי שנמצא כבר בשימוש לצורך סיוע לאוכלוסיית העולם המזדקנת.

 

לפי אטקין, השילוב בין שיעורי ילודה נמוכים לעלייה בתוחלת החיים, יוצרים שינוי חסר תקדים בהרכב האוכלוסייה בעולם. עד 2050, מספר האנשים בני 60 ומעלה צפוי להגיע ל-2.1 מיליארד, והם יהוו 21.4% מאוכלוסיית העולם. דבר זה מאתגר את הממשלות להציע פתרון לסיוע ולטיפול באוכלוסיית הקשישים.

 

תחום עיסוקה של אטקין, הוא גרונטכנולוגיה, קרי, טכנולוגיה המיועדת לקשישים בתחומים רבים, החל מאפליקציות שונות כולל שירותים פיננסיים וגם רובוט סיעודי כמו  למשל הרובוט שפותח ב TRI, שהיא זרוע ההשקעות של טויוטה, שגם שקיעה ב-intuition robotics הישראלית, שמפתחת טכנולוגית רובוטיקה חברתית לבני הגיל השלישי. ELLIQ, המוצר הראשון של החברה, מאפשר חיבור קל ופשוט עם בני משפחה וחברים, מנגיש טכנולוגיות רלוונטיות, ובנוסף יוזם ומקדם אורח חיים פעיל. חברת טויוטה עצמה מפתחת גם את HSR, רובוט שמטרתו לסייע לאנשים בעלי מגבלה פיזית בתפקוד היום-יומי. רובוט ה-ELLIQ, עוזר חכם וידידותי לבני הגיל השלישי.

 

קרן אטקין, היא בתו של שמאי הביטוח והמקרקעין הבכיר, חיים אטקין.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright