היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

אודי כץ לצד מגדל

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

י


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

מדריך סוכן הביטוח

 

אהוד כץ לצד מגדל

 

 

 

תגובתו של אהוד (אודי) כץ בפייסבוק

 

אהוד (אודי) כץ נשיא לשכת סוכני הביטוח

הנשיא הקודם של לשכת סוכני הביטוח בישראל, אודי (אהוד) כץ, פרסם בדף הפייסבוק שלו התייחסות קצרה ועניינית להתקפה התקשורתית נגד מגדל.

 

האתר קיבל רשות לפרסם את תגובתו של כץ, והריהי להלן:

 

"יש הרבה אינטרסים בסיפור התקשורתי שמתנהל נגד מגדל בתקופה האחרונה, אבל אני רוצה לשתף אתכם באינטרס שלנו: סוכני מגדל. כתבה מזינה כתבה בשיטת העתק-הדבק בין העיתונים, כאשר ההתקפה הארסית נגד מגדל וסוכניה הגיעה לשיא בכתבה האחרונה של רחלי בינדמן, כשזו טענה שהחיבור של מגדל לסוכני הביטוח שייך לדפוסי העולם הישן. נו, באמת... זה רציני? ומה, חברת ביטוח אחרת שעובדת עם סוכני ביטוח שייכת לדפוסי עולם אחרים?

 

אנחנו, בסופו של דבר, חוטפים את האש, בגלל רדיפה עיתונאית בלתי פוסקת. אז זהו, החלטתי שאסור לנו לשתוק יותר. אני סוכן מגדל כבר למעלה מ-30 שנה. סוכן שגאה בעבודתו עם מגדל. כבר ראיתי את החברה בכל תרחיש, ואני משוכנע כי גם מהשנה המאתגרת האחרונה תדע מגדל לצאת בגדול. ועל מה בכלל מדובר? מה, אין תזוזות בחברות אחרות? מה, אנחנו חיים בפלנטה אחרת או שכל השוק חוטף מהיעדר תשואות? מה, כבר שכחנו ששלמה אליהו סגר בשבילנו את איחוד ישיר ובכלל נחשב התומך מספר 1 של הסוכנים. נכון, נעשו טעויות והמציאות בכל הענף היא מורכבת. אנחנו מרגישים את זה טוב מאוד. גם "הכוכבים" בחברות מרגישים את זה טוב מאוד. ואגב, אני לא מאמין בכוכבים, אני מאמין בבני אדם. ושלמה ועופר אליהו הם בני אדם – ומילה שלהם היא מילה. בשורה התחתונה, די כבר עם הבולשיט התקשורתי הזה."

 

.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright