עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

סלינגר לא תגיע לאלמטר

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

סלינגר הודיעה שלא תגיע לאלמנטר

 

 

 

דורית סלינגר המפקחת על הביטוחהמפקחת על הביטוח במשרד האוצר, דורית סלינגר, הודיעה על ביטול השתתפותה בכנס אלמנטאר של לשכת סוכני הביטוח האמור להיערך באילת בין התאריכים 19 עד 22 בספטמבר 2016.

 

באופן אירוני, כותרת הכנס היא "מחוברים קשר אישי הוא אלמנטרי" והנה הכנס נפתח דווקא בניתוק ממשרד הפיקוח על הביטוח כאשר בנוסף למפקחת על הביטוח יעדרו מהכנס של אסף מיכאלי, סגן בכיר למפקחת על הביטוח ואוהד מעודי, נהלל ביטוח רכוש במשרד הפיקוח על הביטוח.

 

הסיבה לביטול השתתפות המפקחת על הביטוח בכנס ובכירי משרדה, היא, כפי שפורסם דברים שנאמרו על ידי נשיא לשכת סוכני הביטוח, אריה אברמוביץ, אשר שיגר מכתבים לשרת המשפטים איילת שקד ולמבקר המדינה יוסף חיים שפירא המדברים על התופעה של עובדי הפיקוח על הביטוח שמצטרפים בתוך זמן קצר לאחר פרישתם מאגף לחברות ביטוח ללא תקופת צינון ראויה, לדעתו של אברמוביץ.

 

תקופות של מתיחות ביחסים שבין הפיקוח על הביטוח לבין לשכת סוכני הביטוח כבר היו מעולם. התקופה המתוחה ביותר הזכורה לח.מ. היתה דווקא בתחילת שנות ה90 כאשר המפקח על הביטוח, דאז, מאיר שביט העניק רישיון מבטח לחברה לביטוח ישיר. אולם, המפקח שביט כן הופיע בכנס אלמנטאר באותה שנה ונשא נאום אשר זכה למחיאות כפיים של הח.מ. בלבד והדברים נוהלו בדרך של רצון טוב ונימוס מחייב על אף המחלוקת.

 

מהכנסים הקודמים של הלשכה נפקדו ראשי אגוד חברות הביטוח מאיר שביט אשר כיהן עד חודש יולי 2016 כמנכ"ל אגוד חברות הביטוח ועופר אליהו, מנכ"ל מגדל המכהן כוי"ר אגוד חברות הביטוח והתאחדות חברות לביטוח חיים.

 

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright