עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

ממשלה בבלבלה

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

נזקי השריפות - ממשלה בלבלה

 

השריפה בחיפה במהלך הכיבוי

התייחסות השלטונות לגבי הסיבות לגל השריפות גורמת לבלבול בקרה הנפגעים בכל הקשור לגורם שאמור בסופו של יום לפצות את הנפגעים.

 

דבר אחד אמור להיות ברור אבל לא נאמר באופן ברור וחד משמעי בכל ערוצי התקשרות - והוא שמדובר באלטרנטיבות חלופיות לפיצוי אפשרי:

 

אם מדובר במקרה של פיגוע טרור  – אז חברות הביטוח בחוץ (למעט באותם מקרים בהם נרכש ביטוח משלים לכיסוי טרור לפי פוליסות הדירה או העסק) ואם לא מדובר בפיגוע טרור אז חברות הביטוח בפנים ואמורות לפצות את המבוטחים שנפגעו בשריפות שלא נגרמו בגל של טרור.

 

כלומר, חברות הביטוח לפי תנאי הפוליסות והסדרי ביטוח המשנה אינן אמורות לפצות את נפגעי הטרור. אלא אם כן מדובר במבוטחים אשר רכשו מראש כיסוי לנזקי טרור!

 

נפגעי הטרור יפוצו על ידי קרן הפיצויים שליד מס רכוש. אלא שמפכ"ל המשטרה הודיע לכל עם ישראל בשידור בערוצי הטלוויזיה השונים שמדובר גם במעשי טרור אבל לא רק. ועכשיו כל מבוטח שנפגע אמור להמציא הוכחות לחברת הביטוח על אירוע נזק מבוטח לפי הפוליסה, כלומר להוכיח שבמקרה של השריפה שלו לא מדובר במקרה של טרור.

 

קרן הפיצויים שליד מס רכוש הודיעה אמנם שתעניק סיוע לנפגעי השריפות החל מיום ראשון הקרוב באמצעות שמאי מס רכוש שיתחילו להעריך את הנזקים ואנשי רשות המסים יעמדו לרשות התושבים במוקדי השריפות לצורך מתן סיוע. אולם כל זה אינו נותן את הפתרון לתושבים שרכושם נפגע לגבי הגורם שאמור בסופו של יום לשלם להם בעבור הרכוש שנפגע.

 

כיסוי לסיכוני טרור לפי פוליסת דירה.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright