עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

עליית ביטוח חובה לרכב בישראל

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

ביטוח חובה

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

 

  וינוגרד מעלה את פרמיות ביטוח החובה בישראל

 

דוח הביניים של חברת ביטוח ישיר

בדוח הביניים של חברת ביטוח ישיר ליום 31/3/2016 לבורסה לניירות ערך בתל אביב, נמסר על ירידה ברווח הנקי של החברה בתקופת הדוח שהסתכם בסך  25,386 אלפי ₪, לעומת 88,768 אלפי ₪ בתקופה המקבילה אשתקד.

 

השינוי ברווח הנקי בתקופת הדוח מוסבר ע"י חברת ביטוח ישיר, בין היתר, בהפרשה חד פעמית בהיקף של כ- 30.5 מיליון ₪  בעקבות ההשפעה האפשרית של עדכון התקנות לפי המלצות הועדה הבין משרדית לעניין קצבאות ביטוח לאומי של משרד הרווחה שפורסמו בחודש מרס 2016.

 

עליה בתשלום קצבאות הביטוח הלאומי משפיעה על רווחיות המבטחים (לא רק על חברת ביטוח ישיר) בשל תביעות השיבוב של המוסד לביטוח לאומי מוגשות כלפי מבטחי ביטוח חובה לרכב כדבר שבשגרה לגבי תאונות דרכים שהן גם תאונות עבודה, כאשר המוסד לביטוח לאומי מפצה את העובד שנפגע ולאחר מכן חוזר בתביעת שיבוב כלפי חברת הביטוח שביטחה את הרכב שפגע בעובד בביטוח חובה לרכב.

 

המלצות הועדה הבין משרדית בראשות ד"ר אליהו וינוגרד בעניין טבלאות תוחלת החיים וריבית היוון אשר משמשות את המוסד לביטוח לאומי בבואו לחשב את גובה הערך המהוון של הקצבאות שישולמו לנפגעי תאונות עבודה.

 

למיטב ידיעתה של חברת ביטוח ישיר, תקנות המאמצות את ההמלצות ומחילות אותן גם על דרישות שיבוב שיגיש הביטוח הלאומי לחברות ביטוח לאחר מועד כניסתן לתוקף כבר נמצאות בשלבי הכנה.

 

השפעה זו אינה מוגבלת לחברת ביטוח ישיר בלבד אלא תחול על כל חברות הביטוח בישראל הפועלות בביטוח חובה לרכב שסביר להניח שיבקשו להעלות את הפרמיות לביטוח רכב חובה בישראל בשל יישום המלצות הוועדה.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright