עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

פרמיות 2018

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

תעריפי רכוש 2018 עלו פחות מהצפוי

 

צפייה לעליית תעריפי ביטוח ב 2018

 

 

ענני סערה עם סמל הדולרלאור אסונות הטבע שפקדו בשלהי קיץ 2017 את ארה"ב, בטקסס ובפלורידה ואומדן הסכומים הגבוהים שמוערכים בעשרות מיליארדי דולרים, אותם יידרשו לשלם המבטחים ומבטחי המשנה בשל ההוריקנים, הארווי, אירמה וסופות נוספות, מומחי הביטוח בישראל בדעה, כי תעריפי ביטוח הקטסטרופה לשנת 2018 צפויים לעלות באופן ניכר.

 

העניין הוא שבישראל, הכיסוי ל נזקי טבע בביטוח דירות ובביטוח רכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון וכלול בתעריף הבסיסי של הביטוח וזאת בניגוד לתעריף רעידת אדמה עליו רשאי המבוטח לוותר ולקבת הנחה ניכרת בפרמיה.

 

אפשר, כי ייקור תעריפי הביטוח לקטסטרופה על ידי מבטחי המשנה, יאלץ את שוק הביטוח המקומי לחייב את המבוטחים בפרמיה נוספת בעבור כיסוי נזקי סערה לאותם מבוטחים שלא יהיו מעוניינים לוותר על הביטוח.

 

בכל מקרה, כל תיקון מהסוג האמור יחייב עדכון התקנות לביטוח מבנה ותכולת דירה לפיהן נקבע כיסוי מינימאלי שכולל נכון להיום גם נזקי סערות ושיטפונות בכיסוי הבסיסי בתוך הפרמיה לביטוח מקיף למבנה הדירה ולתכולתה. הערכה דומה קיימת גם לגבי ביטוחי המקיף לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון המבוססים אף הם על תנאי מינימום הקבועים בתקנות וכוללים כיסוי לנזקי סערה במסגרת ביטוח המקיף הרגיל לרכב ללא תוספת מחיר.

 

לגבי ביטוחים עסקיים, קיימת מגמה להקדים את חידוש ביטוחי ינואר/פברואר 2018 לסוף דצמבר 2017 על מנת לחסוך בשנה הנוכחית את עליית הפרמיה הצפויה.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright