עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

האקתון ביטוח

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

האקתון של רשות שוק ההון והבורסה

 

 

ההרשמה להאקתוןהממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר, ומנכ"ל הבורסה, איתי בן זאב מודיעים על האקתון ראשון מסוגו בהובלת רגולטור פיננסי, לקידום החדשנות הטכנולוגית בתחומי הפנסיה והביטוח. המקומות הראשונים יזכו בפרסים כספיים בשווי אלפי שקלים.

 

ההאקתון ייערך בתאריכים 6-7 בנובמבר 2017 במתחם הכנסים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב.

 

מטרת המיזם היא לסייע ליזמים ישראלים להבין את האתגרים העומדים בפני ענפי הפנסיה והביטוח ולייצר חיבורים משמעותיים בין חברות הזנק לתעשייה כדי לקדם  פתרונות שיסייעו לציבור החוסכים והמבוטחים ולהביא לשיפור ההתייעלות התפעולית בחברות. המיזם צפוי להוות בסיס לשיתופי פעולה בין יזמי היי-טק לתעשייה שיניבו את מוצרי העתיד בתחום הפנסיה והביטוח.

 

תהליך העבודה ילווה  באנשי מפתח בתעשייה. המתחרים יידרשו לעמוד באתגרים מובנים שנבחרו בקפידה על ידי צוותי מומחים מהרשות והבורסה כמו גם מגופים מוסדיים. לאתגרים אלו פוטנציאל רב בקידום חדשנות ויצירת כלים ומוצרים חדשים בתחומי הביטוח והחיסכון ולשיפור רווחת הצרכן.

 

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר: "קיומו של האקתון ייחודי זה הוא צעד נוסף במאמצינו לקדם חדשנות ודיגיטציה בתחומי הפנסיה והביטוח לטובת מבוטחים וחוסכים ולאפשר התייעלות בדרך עבודתם של מבטחים וגופים מנהלים. הפתרונות לאתגרים שהצבנו, צפויים להגדיר מחדש את תרבות הצריכה של הפנסיה והביטוח ולסייע לצרכנים למצות את זכויותיהם".

 

מנכ"ל הבורסה לניירות ערך, איתי בן זאב: "כארגון המקדם חדשנות ושימוש בפלטפורמות דיגיטליות ומאמין בחשיבות הגברת הנגישות של ידע וכלים פיננסיים לקהל רחב, אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם רשות שוק ההון בקיום ההאקתון הראשון מסוגו בישראל. אנו קוראים ליזמים לקחת חלק בפרויקט חשוב זה ומאמינים כי הרעיונות והפתרונות החדשים שייוולדו במסגרתו יביאו לשינוי אמיתי בקרב ציבור החוסכים והמבוטחים בישראל".

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright