עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

מנכ"ל מנורה החדש

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים

 

 

יהודה בן אסאייגבהודעה לבורסה לניירות ערך בתל אביב מיום 31/7/2017, פרסמה חברת מנורה מבטחים החזקות כי מוטי רוזן, מנכ"ל החברה שמכהן גם כדירקטור בחברות נוספות בקבוצה, הודיע על רצונו לסיים את תפקידו, בתום תקופה של כ- 7 שנים במהלכן כיהן כמנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח ובתפקידים נוספים בקבוצה.

 

לפני מנורה, כיהן מוטי רוזן כמנכ"לה של חברת הביטוח הראל.

 

בישיבת דירקטוריון מנורה מבטחים ביטוח שהתקיימה הבוקר קיבלו חברי הדירקטוריון עדכון מיו"ר הדירקטוריון ומרוזן על החלטתו לפרוש מתפקידו. מר רוזן לחברי הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים על שיתוף הפעולה אשר הוביל להישגים הרבים במהלך שנות כהונתו כמנכ"ל החברה.

 

דירקטוריון מנורה מבטחים ביטוח דן במינוי מנכ"ל לחברה והחליטו למנות לתפקיד את יהודה בן אסאייג, המכהן כמנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ. בן אסאייג מכהן בתפקידים בכירים בקבוצת מנורה מזה כ- 12 שנים, ובכלל זה גם כמנהל אגף ביטוח חיים במנורה מבטחים ביטוח, והחל משנת 2011 כמנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל.

 

החלטת הדירקטוריון התקבלה לאור ההיכרות שקיימת לחברי הדירקטוריון עם מר בן אסאייג, מתוקף תפקידו בעבר כמשנה למנכ"ל ומנהל אגף ביטוח חיים במנורה מבטחים ביטוח וכן בהקשרים נוספים הקשורים לפעילותו כמנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל, ההערכה הרבה מצד הדירקטוריון לפועלו, כישוריו וניסיונו הרב בתחומי הפעילות של הקבוצה ובפרט יכולותיו הניהוליות כפי שבאו לידי ביטוי בתפקידיו השונים בקבוצה.

 

המינוי בפועל של בן אסאייג ייכנס לתוקף ב- 1 בספטמבר 2017 והוא כפוף לאישור דורית סלינגר, הממונה על רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון במשרד האוצר

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright