עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

ללוידס בבריסל

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

לויד'ס פותח חברה בבריסל לביטוחים בגוש היורו

 

רישום הפעמון של ללוידס

תאגיד ללוידס, הודיע בתחילת חודש אפריל 2017 על הקמתה של חברת ביטוח אירופאית חדשה שתקום בבריסל ותעסוק בביטוח הגוש היורו וזאת בשל הינתקות בריטניה מגוש היורו.

 

מנכ"לית התאגיד, אינגה ביל, אמרה כי התכנון הוא שהחברה החדשה תהיה מוכנה להתקשר בעסקי ביטוח לקראת ינואר 2019, בכפוף לאישורי הרגולציה הנדרשים על פי דין. החברה תוכל להתקשר בעסקי ביטוח בכל אחת מ 27 המדינות החברות באיחוד האירופי ושלוש מדינות באזור כלכלי אירופי לאחר עזיבת בריטניה את האיחוד האירופי, כך שלקוחות לוידס ושותפיה יזכו להמשך הגישה לפתרונות חדשניים המוענקים להם על ידי שוק הלוידס.

 

אינגה ביל, אמרה, כי :

"בריסל פגשה את המרכיבים הקריטיים של מתן מסגרת רגולטורית חזקה במיקום מרכזי באירופה, ותאפשר ללויד'ס להמשיך לספק מומחיות חיתום ללקוחותיה".

בעוד שהממשל הבריטי הפעיל סעיף 50, הוא נשאר חבר מלא באיחוד האירופי לפחות שנתיים נוספות, ולכן אין השפעה מיידית על המדיניות הקיימת, החידושים או על פוליסות חדשות, לרבות פוליסות רב-שנתיות, שנכתבו במהלך תקופה זו תקופת זמן.

 

אינגה בייל אמרה עוד, כי: "עכשיו זה חיוני שממשלת בריטניה והאיחוד האירופי ימשיכו לנהל משא ומתן על הסכם המאפשר לעסקים להמשיך לזרום בתנאים הטובים ביותר לאחר שהבריטים יעזבו את האיחוד האירופי, אני מאמינה שהדבר חשוב לא רק עבור הסיטי של לונדון, אלא גם לאירופה כולה שנגיע להסכם מועיל לכל הצדדים, ואנו מוכנים לעזור ולתמוך בממשלה כמיטב יכולתנו.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright