עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

ביטוח רחפנים בארה"ב

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

ביטוח רחפנים במיוניך רי ארה"ב

 

 

רישום של רחפןחברת מיוניך רי, ארה"ב השיקה מוצר חדש לביטוח רחפנים לאור ריבוי ההתקנים בשמי ארה"ב. המוצר הביטוחי החדש מציע פתרון לביטוח אחריות חוקית מותאם אישית בעבור חברות ביטוח ולקוחותיהן בסדר גודל בינוני עד קטן אשר עושים שימוש ברחפנים בהתאם להוראות כלל 107 של סוכנות התעופה הפדרלית (FAA).

 

תקנה 107 של FAA נכנסה לתוקפה באוגוסט 2016, ופתחה את השמים לכל מפעיל מסחרי במרחב האווירי של ארה"ב, אשר משלים תהליך הסמכה. ה- FAA צופה כי 2.7 מיליון רחפנים מסחריים יהיו בשימוש עד שנת 2020.

 

"התקנות החדשות דרבנו את השימוש המסחרי ברחפנים על פני קשת רחבה של תעשיות, החל מצילום וביטחון ועד לכיבוי אש ואכיפת חוק. אבל מספר חברות וגופים ציבוריים ניסו למצוא דרכים חדשות, בטוחות וחסכוניות להשתמש בטכנולוגיית הרחפנים. מרבית הפוליסות לביטוח מסחרי אינן מכסות  את הסיכון בכלל או מציעות הגנה בגבולות אחריות מוגבלים מאוד בעבור רחפנים", אמר טים ברוקט, סגן נשיא בכיר, חטיבת ביטוח משנה מוצרים אסטרטגיים, מיוניך רי, ארה"ב. "ההתחייבות של החברה לביטוח רחפנים מתייחסת לצורך של השוק המתפתח בתחום זה ומציעה פתרון ביטוחי מותאם אישית שיסייע בהגנה על חברות מפני אחריות פוטנציאלית כתוצאה משימוש ברחפנים".

 

כתב הכיסוי של מיוניך רי לביטוח רחפנים ניתן לצירוף כנספח לפוליסת ביטוח קיימת של אחריות חוקית. הכיסוי מקנה פתרון ביטוחי לנזקי גוף ורכוש ו/או אחריות בגין פגיעה אישית על ידי רחפנים שמשקלם הוא מתחת ל 55 פאונד (קצת פחות מ 25 ק"ג). הביטוח מיועד לעסקים קטנים עד בינוניים ולפעולות חקלאיות בארה"ב, העושות שימוש ברחפנים כדי לתמוך במקורות הכנסה אחרים.

 

ראו גם: הביטוח המקובל אינו כולל סיכוני רחפנים

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright