פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

תוחלת חיים הכנסה ואיזור מגורים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

ביטוח חיים

מחקר: תוחלת החיים לפי הכנסה ואזור מגורים

 

צילום אילוסטרציה של צפרים שחורות

מחקר אמריקאי שפורסם ב ג'אמה, כתב העת של איגוד הרפואה האמריקני, מחזק את הידוע משכבר, כי אנשים עניים נוטים להיות בעלי תוחלת חיים קצרה יותר מאשר העשירים, אולם גם בקרב בעלי ההכנסה הנמוכה, קיימים פערים גדולים בתוחלת החיים יחסית למקום מגוריהם.

 

אנשים עניים המתגוררים בערים גדולות כמו סן פרנסיסקו, למשל נוטים לחיות זמן רב יותר מאשר אנשים בעלי הכנסה נמוכה המתגוררים במקומות פחות אמידים, כך עולה מהמחקר.

 

קיימים פערים עצומים בתוחלת החיים בין האמריקאים העשירים והעניים. גברים ברמת הכנסה של האחוזים העליונים נוטים לחיות כ -15 שנים יותר מאשר ברמת ההכנסה של האחוזים התחתונים, אשר לפי ממצאי המחקר הם בעלי תוחלת חיים הדומה לתוחלת החיים הממוצעת בפקיסטן או סודן.

 

בין ממצאי המחקר היה כי אנשים עניים בערים אמידות כמו סן פרנסיסקו וניו יורק נוטים לחיות זמן רב יותר מאשר בעלי רמות הכנסה דומות בערים כמו דטרויט. יתכן שחלק מהערים כמו סן פרנסיסקו יכולות להיות טובות יותר לתושבים בקידום של אורח חיים בריא הכולל איסור על עישון ואימוץ של אורח חיים בריא.  

 

עורך המחקר, ציין, כי יש במחקר השלכות ברורות על הביטוח הלאומי וביטוח הבריאות. העובדה שאנשים עניים אינם חיים כמו העשירים ,אומרת שהם משלמים למערכת בלי לקבל את אותן הטבות, עובדה הדורשת התייחסות בכל דיון בנושא העלאת גיל הפרישה.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright