עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

60% יותר הרוגים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

  עלייה במחירי ביטוח הרכב בארה"ב

 

איור של רכב על רקע הדגל האמריקאי

הירידה במחירי הדלק בארה"ב והשיפור במצב התעסוקה הביאה את אזרחי ארה"ב לנסוע במרחקים ארוכים יותר, דבר שהביא לעלייה בתשלומי תביעות ביטוח רכב על ידי המבטחים בארה"ב ועלייה בתעריפי הביטוח בהתאם.

 

על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקת העבודה בארה"ב נרשמה עליה של תעריפי ביטוח רכב במהלך 12 חודשים שחלפו ממרץ 2015 ם בשיעור העולה על 5%. בתקופה זו שיעור האינפלציה הכולל בארה"ב היה פחות מ -1%.

 

במחקר אחר, שפורסם בחודש אפריל 2016, דווח כי הפרמיה לביטוח רכב עבור גבר נשוי בגיל עמידה עם ניסיון נהיגה טוב עלתה כמעט ב 10% במהלך שנה האחרונה.

 

מבטחי רכב בארה"ב אומרים שאין להם ברירה אלא להעלות את המחיר. ברקשייר האת'ווי, חברת האם של GEICO, המבטח השני בגודלו בארה"ב, ציין בדו"ח השנתי האחרון שלה כי "אנו ממשיכים ליישם העלאות פרמיה במידת הצורך".  חברת Allstate הודיעה באפריל 2016, כי היא מתכננת להעלות את הפרמיות במדינת ג'ורג'יה בשיעור ממצע של 25%. ההכרזה הובילה המפקח על הביטוח יש לתת התראת צרכן לפיה גם לקוח שניסיון הנהיגה שלו לא הורע צפוי להידרש לשלם פרמיה גבוה יותר בחידוש הביטוח.

 

מניתוח נתוני תביעות ביטוח רכב בארה"ב, עולה, כי בעוד שהמגמה ארוכת הטווח מראה כי מספר התאונות נמצא בירידה, הרי שהתשלום הממוצע על התאונות נמצא במגמת עליה.

 

העליה בתשלומי התביעות על ידי המבטחים צפויה להימשך גם בעתיד. שיעור ההרוגים בתאונות דרכים עלה בשנה בכ 8% לפי ההערכה של המועצה הלאומית לבטיחות בארה"ב. מדובר בגידול השנתי הגדול ביותר שנרשם במהלך חמישים 50 השנים האחרונות. שיעורי הריבית הנמוכים המקשים על הצרכנים להרוויח הרבה על כספם בחיסכון בבנק שלהם מקשים באותה מידה על חברות הביטוח בארה"ב להרוויח על ההשקעות של כספי הפרמיות שהם גובים מהמבוטחים.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright