עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

הולכי רגל

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

ביטוח חובה

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

 

58 הולכי רגל נהרגו בתאונות מתחילת 2016

 

רישום של הולכת רגל לפי צילום של אור ירוק

לפי פרסום של עמותת אור ירוק מתחילת 2016 נהרגו 58 הולכי רגל בתאונות דרכים.

 

שמואל אבואב, מנכ"ל עמותת אור ירוק, אמר, כי: "מסקר של אור ירוק עולה, כי כל אזרח שני מפחד לחצות את הכביש במעבר חציה.  לאור הנתונים המדאיגים והעובדה שזו כבר השנה הרביעית ברציפות שישנה עלייה במספר ההרוגים בתאונות דרכים, משרד התחבורה חייב לפעול למען התקנת פסי האטה לפני מעברי חציה מסוכנים".

 

המספר הגבוה של הולכי הרגל שנהרגים בישראל בתאונות דרכים, גורם לרבים לפחד מחציית הכביש, גם במעבר החצייה שאמור להיות המקום הבטוח ביותר לחצייה. מסקר חדש שערכה עמותת אור ירוק באמצעות מכון המחר "מאגר מוחות" עולה, כי כמעט אחד מכל שניים חושש לחצות את הכביש במעבר חציה. על פי תוצאות הסקר, 46% מהנשאלים בסקר, ענו כי הם לא מרגישים בטוחים בכלל או לא כל כך בטוחים כשהם חוצים את הכביש במעבר החצייה.

 

עוד עולה מהסקר כי 40% מהנשאלים נפגעו או מכירים מישהו שנפגע או כמעט נפגע כשחצה את הכביש בשנה האחרונה, נתון שמאשש את חששם מפני החצייה. 13% מאלו, טענו כי הם נפגעו בעצמם כשחצו את הכביש במעבר חציה.

 

על פי נתונים שהגיעו לידי עמותת אור ירוק, בכל שנה מסתכם הנזק הכלכלי למדינה מתאונות דרכים שבהם מעורבים הולכי רגל ב-2.4 מיליארד שקלים, כל תאונה שבה נפגע הולך רגל עולה למדינה 277 אלף שקלים בממוצע.

 

הפתרון, לפי עמותת אור ירוק הוא פשוט, זול ומציל חיים - פס האטה מפחית את תאונות הדרכים ב-40% באותו מקום בו הוא מותקן. ולכן, התקנת פסי האטה בסביבה גבוה של ילדים וקשישים כמו פארקים, בתי ספר, קופות חולים וכו, תרסן את מהירות נסיעת כלי הרכב ותפחית את הסיכון להיפגעות ילדים וקשישים בתאונות דרכים.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright