היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

אריה הרמן פורש מביטוח חקלאי

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

אריה הרמן, פורש מחברת ביטוח חקלאי


אריה הרמן
מומחה הביטוח הבכיר והמוערך, אריה הרמן אשר מונה בחודש פברואר 2010 לשמש כמנכ"ל חברת ביטוח חקלאי, אמור לפרוש מתפקידו בסוף שנת 2016.

 

לפני ביטוח חקלאי שימש אריה הרמן כמשנה למנכ"ל חברת הפניקס, כמנכ"ל בפועל של חברת הביטוח אריה בתקופת המיזוג עם כלל. בתקופת פריחתה של המכללה לביטוח שליד אגוד חברות הביטוח שימש הרמן כמרצה בכיר בביטוח כללי והרצה גם במכללה האקדמית שבנתניה.

 

אריה הרמן, נחשב כאמור לאיש מקצוע מוביל בתחום הביטוח הכללי והוא מכהן בתפקידו בחברת הפניקס  מחודש יולי  2007. עד הצטרפותו של הרמן לחברת "כלל", הוא הקים וניהל את האגף האלמנטרי של סוכנות הביטוח "מבטח רום". בין השנים 1988 2005. בעקבות המיזוג של מבטח-שמיר עם סימון-ויזל התמנה הרמן כמנכ"ל מבטח-רום, שהיתה האגף האלמנטארי של הסוכנויות המאוחדות מבטת שמיר וסימון ויזל ( מבטח סימון בשמה החדש)  לפני "מבטח רום" שימש הרמן כמנהל בכיר חברת הביטוח "סהר" (אשר מאוחר יותר נרכשה על ידי קבוצת הראל), בין השנים 1986- 1988 כיהן כמנהל האגף האלמנטרי של החברה.

 

פורסם, כי מי שעומדת להחליף את הרמן, היא הגב' מורלי דורי המשמשת כיום כמנכ"לית של סוכנות הביטוח פלתורס מקבוצת מגדל,  בעברה כיהנה דורי כסמנכ"לית וסגן ראש תחום ביטוח כללי במגדל וכמנהלת ביטוח מסחרי וחברת הנהלה בחברת AIG ישראל.

 

מורלי דורי היא בתו של מהנדס עמיחי הררי, מומחה ביטוח וותיק ומוערך שגידל דורות רבים של אנשי מקצוע. הררי הוא בוגר הטכניון, מנהל היחידה לביטוח וניהול סיכונים בעיריית תל אביב יפו, שימש בעברו מנהל האגף האלמנטארי ומערך העסקים של קבוצת הביטוח מגדל, סמנכ"ל חברת המגן, מרצה בכיר במכללה לביטוח, חבר וועד ענף רכב של איגוד חברות הביטוח וחבר מערכת ביטאון הביטוח.

.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright