היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חסרי ביטוח תכולה בבריטניה

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

כ 16 מיליון מחוסרי ביטוח תכולה בבריטניה

 

 

שטר סטרלינג מודבק בפלסטר

לפי פרסום של הבי בי סי, 16 מיליון מאזרחי בריטניה אינם מחזיקים בביטוח תכולת דירה בה בעת שסכומי החיסכון שברשותם, קרוב לוודאי שלא יוכלו לעזור להם ככל שיידרשו להחליף או לרכוש מחדש פריטי תכולה שנהרסו או שנגנבו.

 

מדובר על דיון שנערך על ידי הוועדה הפיננסית של הפרלמנט הבריטי בעקבות דוח מיוחד. מרבית חסרי הביטוח מתגוררים בשכירות והדאגה של הבריטים בעניין היעדר הכיסוי הביטוחי היא בעיקר למי שמתגוררים בדיור ציבורי.

 

וועדה של חברי פרלמנט, וארגוני צדקה מצאה, כי ל 60% מבין המשתכרים 15,000 £ או פחות בשנה לא היה כיסוי ביטוחי לתכולת דירה.  אחד הפתרונות שהוצעו היא לכלול את התשלום בעבור ביטוח התכולה באופן אוטומטי עם תשלום שכר הדירה לפי הסכם השכירות. נמצא גם, כי לא מעט דיירים סורבו על ידי חברות הביטוח. על כן הוגשו גם המלצות לפרויקטים שנועדו לשיפור ההבנה של ענף הביטוח.

 

הוועדה מצאה, כי רק רבע מהמתגוררים בדיור הציבורי יכולים להרשות לעצמם להחליף מכונת כביסה. נמצא, גם, כי בעלי הכנסות נמוכות נמצאים בסיכון גבוה יותר לפריצה הצתה והצפה מאשר משקי הבית הממוצעים.

 

מטעם איגוד המבטחים הבריטי נמסר, כי: "תעשיית הביטוח כבר מציעה כיסוי סבירים למרבית דיירי הדיור הציבורי באמצעות תוכניות מיוחדות שזוכה לשיעור היענות נמוך ביותר".

 

מיק מקאטר, מייסד המרכז הפיננסי, אמר כי חברת ביטוח מסחרית אינה יכולה למכור מוצרים למשקי בית בעלי הכנסה נמוכה. הוא הציע  לשקול התחייבות ממשלתית כלפי המבטחים כך שיוכלו להציע חבילת ביטוח בסיסית שתהיה מבוססת על קרן חברתית שתוקם לסיוע למשקי הבית בעלי הכנסה במצבי חירום.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright