עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

סייפר מקדם בוררות

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

אשר סייפר יוזם קורס בוררות לסוכנים

 

 

 

 

 

איש הביטוח הבכיר אשר סייפר

איש הביטוח הבכיר, הסוכן אשר סייפר המכהן גם כיו"ר המכללה לפיננסים וביטוח, של לשכת הסוכנים, ע"ש שלמה רחמני, פועל להקמה של מוסד לבוררות האמור לפעול ליד לשכת סוכני הביטוח בישראל. המיזם החדש, יהיה בטיפול  ההנהלה החדשה של לשכת סוכני הביטוח שתגובש לאחר הבחירות לנשיאות הלשכה שיתקיימו ביום 22/11/2017.

 

הבוררות כשלעצמו אינו רעיון חדש, ואף הפיקוח על הביטוח מקדם יזמה לבוררות. אלא שהיזמה לניהול הבוררות בעזרת סוכני הביטוח מהווה חשיבה חדשנית אמיצה ומהפכנית והיא יותר מרעיון חדש.

 

סייפר קשוב לסבל הרב שהוא לעתים מנת חלקם של מבוטחים המוצאים את עצמם עומדים ברגע האמת מול חברת ביטוח חזקה ואינם יכולים להרשות לעצמם לשכור את עורכי הדין הטובים והיקרים ביותר, פעולה שחברת הביטוח יכולה לעשות בנקל. נוסף לכך העומס העצום המוטל על המערכת המשפטית דבר שגורם להתמשכות ארוכה של הדיונים בבתי המשפט וגם חברות הביטוח עצמן נושאות בעלות הייצוג המשפטי ובהפרשה של רזרבות ודיווחים על חשבון תביעות שנשארות פתוחות במשך זמן רב.

 

סייפר מתכנן לערוך את הכשרת הסוכנים לבוררות במסגרת המכללה לביטוח ופיננסים בשיתוף עם המכון לאומנויות המשפט שליד אוניברסיטת תל אביב שבראשות השופטת בדימוס דר' דפנה אבניאלי.

 

מדובר על צעד רציני האמור להגביר את הידע הביטוחי והמשפטי של סוכני הביטוח שישתתפו בהכשרה, להקל על מצוקת מבוטחים והוצאות מיותרות של חברות הביטוח ובסופו של יום, לפעול לשיפור תדמית הביטוח בישראל.

.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright