היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

מערכת מוביליי התחילה בחברת כלל

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

 מוביליי התחילה בכלל ביטוח

 

 

אתר מוביליי בשנת 2012

כלי התקשורת ממהרים לא פעם  להשתלח בחברות הביטוח  הביטוח בכל הזדמנות חברת הביטוח ואינם מהססים לשלוף מהבוידעם סיפורים ישנים ולמחזר אותם ללא רחם.

 

כאשר יש מקום לומר מילה טובה על תעשיית הביטוח הביטוח או לפחות על חברת ביטוח אחת, הנושא זוכה להתעלמות מוחלטת גם בכלי תקשורת הפנימית של עולם הביטוח העושים את לחמם ממידע ומפרסומות של חברות הביטוח, הסוכנויות והסוכנים.

 

כך למשל הסיפור המופלא של חברת מוביליי שנמכרה  במרץ 2017 בסכום של 15.3 מיליארד דולר,  לחברת אינטל העולמית, קרוב לוודאי לא היה מתרחש אלמלא תמיכתה של חברת הביטוח "כלל" בפרויקט מתחילת דרכו (באמצעות השקעה של 5 מיליון דולר) וחשוב מכך, עידוד מסיבי של מבוטחי החברה לרכוש את המערכת.

 

 בחודש מרץ 2012, היה ניסיון של חברת כלל להעניק את המערכת בהשאלה וללא דמי מנוי חודשיים ללא תשלום לנהגים צעירים  ( תמורת דמי רישום חד פעמיים בסך 99 ₪)  לבעלי פוליסות ביטוח רכב מקיף וביטוח חובה בטווח הגילאים 17 עד 20 שנה.

 

הפיקוח על הביטוח מיהר לבטל את המבצע בטענה שמדובר בחריגה מהוראות חוזר המתנות.  

 

חברת הביטוח כלל בתגובה הכריזה על  הנחה על מיגון מתאונות.

 

ניתן למצוא בארץ ובחו"ל לא מעט טכנולוגיות משובחות שאינן זוכות לקידום בשל היעדר התעניינות מצד גורמים עסקיים לרכוש אותן ולעשות בהן שימוש. מבחינה זו, חשוב לראות את תרומתה של חברת הביטוח כלל להצלחת המערכת.

 

חברת הביטוח כלל, אגב, היתה גם החברה הראשונה שקידמה את התקנתה של מערכת איתוראן ברכב שאומצה בזמנה גם ע"י חברת הפניקס ומשמש כיום את מבוטחי כל חברות הביטוח וגם בעלי רכב שאינם מבוטחים בארץ ובעולם.

 

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright