עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

יוזמה נוספת לחברה בבעלות סוכנים

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

 

יזמה נוספת לחברת ביטוח בבעלות סוכנים

 

 

 

אייל זינגר המנכ"ל המיועד לחברת הסוכניםהמ

לאחרונה פורסם, כי סוכן הביטוח יעקב אלפסי, שבבעלותו חברת התוכנה  BCom Solutions, מתכנן להשיק חברת ביטוח שתהיה בבעלותם של סוכני ביטוח.

 

המתכונת עליה מדובר בשלב זה היא שותפות של סוכני הביטוח בקרן השקעות שתחזיק בחברת אחזקות שבבעלותה תהיה חברת הביטוח. סוכני הביטוח יהיו שותפים מוגבלים.

 

פורסם כי המנכ"ל המיועד לחברת הביטוח החדשה ששמה טרם פורסם  יהיה אייל זינגר, אשר שימש בעבר כמנכ"ל פספורט קארד וחברת הביטוח איילון.

 

מטרת המייסדים היא לשתף בקרן בשלב הראשון מאות סוכני ביטוח לפחות אשר יעבירו לקוחות לחברה באופן שיביא לחיסכון בעלויות השיווק והפרסום של החברה האמורה להתחיל לפעול בעוד כשמונה חודשים לאחר קבלת כל הרישיונות הנדרשים מהפיקוח על הביטוח.

 

החברה החדשה אמורה להתרכז בתחילת הדרך בביטוחי פרט, קרי, פוליסות לביטוח רכב ולביטוח דירה ולפעול על בסיס דיגיטלי.

 

המייסדים יאפשרו גם לגורמים שאינם סוכני ביטוח לרכוש יחידות השתתפות בחברה ובכלל זה גופים מוסדיים כגון בנקים, בתי השקעות או אפילו חברות ביטוח וגם משקיעים פרטיים כאשר הכוונה היא שסוכני הביטוח יחזיקו לפחות ב־ 60% מיחידות ההשתתפות בחברה כאשר מחירה של כל יחידת השתתפות נאמד בסכום שבין 25 ל־ 50 אלף ₪.

 

בכוונת המייסדים לגייס בשלב הראשון סכום של כ 30 עד 40 מיליון ₪ למימון הוצאות הטכנולוגיה, ההון העצמי ועלות ההרצה של חברת הביטוח במהלך השנה הראשונה לפעילותה.

 

יזמה חדשה? ציטוט ממאמר שהתפרסם בגלובס ביום 22/8/2011: "יו"ר מחוז ת"א של לשכת סוכני הביטוח, מיכל שילה, יוזמת הקמת חברת ביטוח חדשה, שתהיה בבעלות הסוכנים. על פי התוכנית, יתאגדו כ-500 סוכנים, שכל אחד מהם ירכוש מניה ב-15,000-10,000 דולר, כדי להבטיח את ההון הנפרע הדרוש להפעלת החברה. לדברי שילה, מטרת החברה היא להבטיח את העצמאות הכלכלית של הסוכנים, ולשבור, לראשונה בתולדות הענף, את תלותם בחברות הביטוח."

 

האתגרים שיעמדו בפני החברה החדשה, דומים לאתגרים העומדים בפני חברת ליברה או גם כל חברת ביטוח חדשה בתוספת לאתגר נוסף והוא התמודדות עם ניגוד האינטרסים המובנה שבין חברת ביטוח לבין סוכנים בקבלה או אי קבלה לביטוח של עסקים שהם כדאיים לסוכן הביטוח מבחינת עמלה ועשויים להיות בעייתיים לחברת הביטוח בשל גורמי סיכון.

 

בכל מקרה, מהאתר זה, שלוחה ברכת הצלחה לחברת הביטוח החדשה ולעומדים בראשה.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright