עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

יו יו פרמיה ביטוח חובה

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

ביטוח חובה

 

חיתום בביטוח חובה לרכב

 

לבסוף צפויה ירידה בעלות ביטוח חובה

 

שטר של 200 שקלים עם חיצים

כמו שכתבנו באתר זה ביום 24/7/2016, פרם הפיקוח על הביטוח הוראות סותרות בעניין השינוי בפרמיות לביטוח חובה לרכב, לפי אחת ההודעות צפויה הוזלה, לפי השניה, צפויה התייקרות...

 

אז הפיקוח על הביטוח נחוש לממש את הבטחתו המקורית להוזלת ביטוחי החובה לרכב ועל כן כבר מחודש אוקטובר 2016 יקבלו הנהגים הוזלה בפרמיה בשל החזר כספים עודפים שהצטברו בקרנית.

 

בשנה הראשונה (עד ספטמבר 2017 תוענק הנחה בשיעור 15%, בסכום כולל של 675 מיליון שקל. בשנה שלאחר מכן תוענק הנחה בשיעור של 8%, בסכום כולל של 360 מיליון שקל, ובשנה השלישית תוענק הנחה בשיעור של 3% בסכום כולל של 135 מיליון שקל.

 

בנוסף דבק הפיקוח על הביטוח ברפורמה בעלויות ביטוח חובה לרכב האמורה להיכנס לתוקפה ביום 1/1/2017. מדובר בהוזלה נוספת בשיעור של כ-15% הנובעת מחישוב פרמיה לפי מאפייני נהג ומערכות בטיחות המותקנות ברכב.

הוזלה זו התאפשרה בזכות הודעת האוצר והפיקוח על הביטוח על ביטול תקנות וינוגרד. תקנות שהותקנו בעקבות וועדה שמונתה על ידי משרדי העבודה והרווחה, בראשותו של השופט אליהו וינוגרד. הוועדה הורידה את ריבית ההיוון המשמשת לחישובי הביטוח הלאומי מ-3% ל-2% בתאונות דרכים שהן גם תאונות עבודה, בשל הריביות הנמוכות במשק ובעולם. יישום מסקנות הוועדה היה אמור להביא להתייקרות בשיעור של כ-15% בביטוח חובה של כלי רכב פרטי ולהתייקרות בשיעור של כ-19% לביטוח חובה לרכב דו גלגלי.

 

כל אחת מחברות הביטוח נתבקשה להמציא לפיקוח על הביטוח נתונים אקטואריים לעניין ביטוח חובה לרכב על מנת לוודא, כי תוכל להעניק את ההנחות המתבקשות ע"י הפיקוח והאוצר.

 

עוד ראו את האמור בכתבת השבוע באתר זה: להוזיל עלויות ביטוח חובה מבלי למוטט מבטחים

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright