עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

רייטן פורש ונקבלי מחליפו

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

ביטוח בריאות וסיעוד

אבי רייטן מעביר את השרביט לגבי נקבלי

 

גבי נקבלי מימין ואבי רייטן

המומחה מספר אחת לביטוח סיעודי בישראל, אבי רייטן, הודיע על פרישה מענף הביטוח ביום 1/1/2017 וזאת  בתום 35 שנות עבודה (מאז שנת 1983)  במסלול תפקידים מגוון אשר, מהן 16 שנים שהוקדשו באופן בלעדי לתחום ההגנה הסיעודית.

 

רייטן נולד בישראל בשנת 1943 והוא בעל תואר CLU  בביטוח, בעברו אלוף משנה בחיל הים ורקע של תפקידים בכירים בחברות הביטוח בישראל ואף שימש בעברו כסוכן ביטוח, מנהל מחלקת ביטוח חיים, מנהל הדרכה, מנהל שווק, סמנכ"ל ומנהל אגף לביטוח חיים  במספר חברות ביטוח, שימש במשך 9 שנים מנהל אקדמי של מסלול ביטוח חיים במכון להכשרת הסוכן של לשכת סוכני הביטוח.

 

 בשנים האחרונות התמחה באופן בלעדי ענף הביטוחי הסיעוד ובתוך כך הקים את חברת "אופק זהב בע"מ " – מרכז ידע והכשרה להגנה סיעודית, שימש כמרצה והעביר הכשרות בקרב סוכני ומנהלי חברות הביטוח ואף לקהל שמחוץ לענף הביטוח, פירסם מאמרים בתחום הביטוח הסיעודי, העמיד לרשות הציבור מצגות עדכניות בהן השוואות בין תוכניות הביטוח הסיעודי הנמכרות בארץ הן ע"י חברות הביטוח והן ע"י קופות החולים שימש כיועץ לארגונים בתחום הביטוח הסיעודי ופיתח שיטות שווק ומכירה לביטוחי סיעוד.

 

אבי רייטן, הוא אביה של העיתונאית ואשת התקשורת אפרת רייטן.

 

במכתב ההודעה על הפרישה שנשלח למכותבים ספורים בלבד, כותב רייטן:

 

"התחלתי את דרכי בענף הביטוח  כסוכן ביטוח חיים, תפקיד שהיווה עבורי את הבסיס לרכישת ידע, מקצועיות והבנת התחום ומורכבותו. במהלך השנים מילאתי את כל התפקידים בחברת ביטוח (למעט אקטואר) עד לתפקיד סמנכ"ל בשתי חברות ביטוח.

 

כידוע, בשנים האחרונות הקדשתי את מלוא מרצי וזמני והתמחיתי בתחום הסיעוד. כבר בשנת 2000 זיהיתי את הצורך הגדל בביטוחי סיעוד , ייסדתי את "אופק זהב"  וביססתי את מעמדי כמומחה מוביל בתחום, תוך שאני רואה בעיסוקי שליחות ומקפיד על מקצועיות, הגינות, אחריות ואובייקטיביות.

 

במהלך השנים, זכיתי להוביל דרך, להיות שותף לתהליכים משמעותיים, לתרום, להשפיע ולהשמיע את דעותיי בפורומים וגופים רבים ומכובדים ובהם חברות ביטוח, סוכני ביטוח, ועדות הכנסת, אגף שוק ההון, עמותות וארגונים עסקיים ועוד . כמוכן הכשרתי מאות סוכנים לשליחות זו

 

הגעתי להישגים נכבדים וזכיתי להכרה רבה על  פועלי, תוך שאני מצליח להעלות  את הבעיה הסיעודית והפתרונות האפשריים לה למודעות הציבורית."

 

רייטן כותב, כי לאחר תקופת היערכות,  רצון להתפנות מעיסוקים ומחויבויות ותחושת מיצוי  עצמי, הוא החליט לפרוש. פרישה המלווה בתחושת סיפוק גדולה, אולם מצד שני גם בדאגה לא מעטה לאשר מתרחש ועתיד להתרחש בתחום ביטוחי הסיעוד והגיל השלישי.  לדבריו של רייטן  הבעיה הסיעודית הולכת ומחמירה והצורך בפתרונות ימשיך ויגדל בשנים הקרובות.

 

פרישתו של רייטן עליה דווח בעיתונות הביטוח לא התקבלה בשיווין נפש בענף הביטוח והוא קיבל מכתבים ושיחות טלפון לא מעטות ואלפי כניסות לאתר האינטרנט של "אופק זהב".

 

במהלך השנים האחרונות, טיפח רייטן שיתוף פעולה מקצועי ופורה עם מומחה ביטוחי הסיעוד וגם ביטוחי הבריאות גבי נקבלי, ממשיך דרכו של רייטן שמקבל לידיו את "אופק זהב" על כל המידע הגדול שנצבר בחברה, כולל האתר.

 

גבי נקבלי, משמש גם כמרצה בתחום הסיעוד הבריאות והדיור מוגן וכיועץ של לשכת סוכני הביטוח בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד.

 

נקבלי הוא בעל תואר ראשון בכלכלה של אוניברסיטת חיפה ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים (MBA). בעל ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול בכירים ומגוונים בתחום הבריאות ומכיר אותו על רבדיו השונים ובהם סמנכ"ל ביקור רופא, מנהל חטיבה עסקית בחב' Medtronic  וסמנכ"ל כלל בריאות.

 

נקבלי משמש כמנכ"ל "אופק ניהול גילאות אישי", מרכז ידע, יעוץ ושירותים לבריאות, הגנה סיעודית ולגיל השלישי. בין היתר, מציעה אופק יעוץ מקצועי לארגונים וללקוחות פרטיים ואת שירותי "יד מכוונת"- סל שירותים ייחודי לליווי, סיוע והכוונה בתחומי חיים שונים ללקוחות שעברו אירוע רפואי או ירידה ביכולת התפקוד ולבני משפחותיהם.

 

נקבלי, מעורב, פעיל ומשתתף בדיונים באגף שוק ההון במשרד האוצר, בוועדות הכנסת העוסקות בביטוחי הסיעוד הקבוצתיים, מלווה ח"כים, משרדי ממשלה, גופים עסקיים וארגונים רבים ולקוחות פרטיים.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright