היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

הוזלת ביטוח דירקטורים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

 לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

 

 

 

צפויה הוזלה בביטוחי דירקטורים ב 2017

 

 

 

 

 

צילום אילוסטרציה של שולחן מנהליםלפי דוח של ברוקר הביטוח הבינלאומי "מארש", צפויה הוזלה ניכרת בפרמיות ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה בחברה בשנת 2017 בצד הרחבת הכיסוי הביטוחי הניתן על ידי המבטחים.

 

לפי הפרסום של מארש, מדובר בהמשך צניחה של עלויות הביטוח הנמשכת כבר תשעה רבעונים ברציפות. במארש מעריכים, כי צניחת התעריפים אמורה להגיע בשלב מסוים להאטה למרות העליה בפתיחת תיקים על ידי הממשל הפדראלי.

 

בשנת 2016 נרשמה העליה הגדולה ביותר מאז  2002 בפתיחה של תיקים ע"י הממשל הפדראלי אולם מעריכים, כי ההשלכה של אותן התביעות תגיע לכדי השפעה על תעריפי הביטוח רק בעוד חדשים רבים ואולי אפילו שנים.

 

אחת ההשפעות של ירידת התעריפים היא התפוגגות הדרגתית של הביטוח האישי לדירקטורים כאשר המבטחים עושים כמיטב יכולתם על מנת להרחיב את הכיסוי הביטוחי ולהפוך אותו למיוחד ואטרקטיבי על מנת להישאר במשחק.

 

בין ההרחבות לכיסוי הביטוחי המוצעות כיום ע"י המבטחים ניתן למצוא: כיסוי להוצאות חקירה, השבת גבול האחריות לקדמותו לאחר תביעה, עליה נמשכת בהגדלת גבול אחריות משני לכיסוי הוצאות חקירה בתביעה נגזרת, הרחבות כיסוי לתביעות ייצוגיות שכשלו ועוד.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright